Wpis z mikrobloga

Jeżeli Lewica nie dostanie się do Sejmu w nadchodzących wyborach, to jeden losowy plusujący mirek dostanie 2137zł.
Losowanie oczywiście przez mirkolos.

Zasady:
1. Nie jesteś na czarnej.
2. Nie popierasz lewicy (sprawdzę historię postów). Element mocno uznaniowy, ale zawsze możesz wstrzymać się od plusowania, by uniknąć nieporozumień.

#bekazlewactwa
#rozdajo
#polityka
thority - Jeżeli Lewica nie dostanie się do Sejmu w nadchodzących wyborach, to jeden ...
  • 35
  • Odpowiedz
  • 1
@aarahon: moim zdaniem bardzo prawdopodobna. Zaplusuje pewnie trochę osób, które w ogóle nie mają historii postów na tagach politycznych, poglądy mogą mieć najbardziej czerwone nawet, a ja nie będę miał możliwości weryfikacji i odrzucenia takich osób ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
a ja nie będę miał możliwości weryfikacji i odrzucenia takich osób

Element mocno uznaniowy


@thority: ja tam nie wiem ale wolę jasne zasady. Każdy kto mówi nie jasno to dla mnie krętacz.
  • Odpowiedz
ty raczej chyba wiesz, że byś nie brał udziału


@thority: jeśli dla ciebie bronienie prawdy równa się popieraniu lewicy to faktycznie nie powinienem plusować wpisu kogoś takiego ;)
  • Odpowiedz
  • 2
@aarahon: trudno, będę musiał z tym żyć. Nie będzie łatwo oczywiście. Obiecuję się zamartwiać w każdy drugi wtorek parzystego miesiąca.
  • Odpowiedz
@Manio1199: dhond't panie Ferdku, jak konfa nie wlazła w 2015 to PiS dostał władzę, a jakby dziadzia nie odpaliła protokołu Gitler to by PiS miał problem żeby rozjebywać państwo sam, nie zawsze się trzeba cieszyć z porażek nie swojej opcji :)
  • Odpowiedz
jeden losowy plusujący mirek dostanie 2137zł.


@thority: ty powinieneś każdemu co najmniej tyle zapłacić, że przez Ciebei kliknął w to gówno. Nosz #!$%@?, idę do Ciebie z drugiego końca Europy bo pewnie tyle potrzebuje by to rozchodzić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@thority:
Ja będę chyba głosował na PSL, bo mają dobrze kojarzące się zielone logo i słowo "polskie" w nazwie. Nie wiem czy to się liczy jako lewica.
  • Odpowiedz
  • 0
@Flypho: ja od zawsze na PSL więc spokojna twoja rozczochrana, no chyba, że się jednak zdecydują na mariaż z Zandbergiem, to wtedy głos na Libertarian, jak kogoś wystawią.
  • Odpowiedz
@thority: lewica poza sejmem, pracują na to dwaj wybitny patrioci Zandberg oraz Czarzasty którzy wiedzą że ich partia jest drugą opcja dla pisu szukającego koalicjanta, teoretycznie wystarczyłby im wynik niższy niż konfederacji, w praktyce to wiedzę że jeżeli dostaną się do sejmu to chociaż kilku ich posłów kupi PiS więc walczą jak lwy żeby i tego uniknąć, nie zapraszam do dyskusji bo nie ma co dyskutować o faktach
  • Odpowiedz