Wpis z mikrobloga

@BeatboxRocker: Lewicowe Julki to największe hipokrytki. Nie chcą Lewicowego faceta bo to #!$%@? a jej gadzi mózg nakazuje jej znaleźć samca alfa który najczęściej jest skrajnie prawicowy. Ale wtedy to nie przeszkadza bo jest przystojny i dobrze zbudowany No i czuje się przy nim bezpiecznie XD
  • Odpowiedz
@klefonafide: No nie wiem, w mojej paczce znajomych mam kilku chłopa 190cm+, kazdy rucha jak leci, 2 jest przedsiebiorcami, którzy mają zysk dla siebie na poziomie kilkudziesięciu k miesięcznie (a są jeszcze grubo przed 30), jeden jest żółnierzem. Wszyscy poglądy kapitalistyczne i właśnie takie lewicowe julki wskakują na tę naszą karuzelę w klubach xD
  • Odpowiedz
@T0pi5:

Wszyscy poglądy kapitalistyczne i właśnie takie lewicowe julki wskakują na tę naszą karuzelę w klubach xD

Kapitalizm niekoniecznie idzie w parze z prawicą. Do tego jak wskakują wam na bolca to mają najpierw robić wywiad o wasze poglądy polityczne? Zgodnie z tą myślą to wy też jesteście do #!$%@? bo ruchacie laski o innych poglądach.
  • Odpowiedz
na przyszłość żyj dla siebie, nie uzależniaj swoich wyborów życiowych od kobiet, których nie znasz


@Kremlowska_kaleka: wiem. Robię to dla beki. Gardzę lewakami i w życiu bym na nich nie zagłosował

Lewicowe Julki to największe hipokrytki. Nie chcą Lewicowego faceta bo to #!$%@? a jej gadzi mózg nakazuje jej znaleźć samca alfa który najczęściej jest skrajnie prawicowy


@ciasny: Dokładnie. Wrzucam to bo wiem, że lewaki liżą dupy polk0m
  • Odpowiedz
@Skyworld: a czy ja cos mowie, ze to zle ruchac sie z kims o innych pogladach? Wlasnie jako wolnosciowiec nie patrze w ogole na start na poglady dziewczyn w przeciwienstwie do nawiedzonych faszyzujacych lewaczek xD
A kapitalizm uznaje za prawicowe, bo jednak to stosunek panstwa do gospodarki jest najwazniejszy, a nie czy tam jakis posel lubi homosiow czy nie
  • Odpowiedz