Wpis z mikrobloga

Halo #dziendobry z rana, w sierpniu chcemy zaryzykować i pojechać nad polskie morze, gdyż ten cel wkręcili sobie @tymon_syn_acidda oraz @julian_syn_acidda ( ͡° ͜ʖ ͡°) Szukam jakiegoś fajnego ośrodka:
- na zachodnim wybrzeżu co by daleko od s3 nie odjeżdżać :P
- domki, ale takie lepsiejsze najlepiej z klimą
- musowo musi być fajny plac zabaw dla #dzieci bo to jest dla starych game changer, my sobie kawkę pijemy z żoną a dzieci się zajmują sobą :P
Czy ludzie z tagu #podroze poratują jakąś propozycją?
Z góry dziękuję :*
acidd - Halo #dziendobry z rana, w sierpniu chcemy zaryzykować i pojechać nad polskie...

źródło: 60c0adc53d292_o_large

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • 1
@pozdroxxx666: nie, nie przestał działać mądralo. Tak się składa, że mam tam geniusa na poziomie 3 :P Ale na bookingu nie ma wszystkich miejscówek i przy okazji szukam czegoś z polecenia
  • Odpowiedz
@acidd: nie sądzę, żebyś o tej porze roku znalazl tam domek, ale spróbować możesz. No chyba, że pod namiot.
https://maps.app.goo.gl/H1AYnQFtsMVLByWx8

Zalety:
Na plażę wejście z kempingu, nie ma niczego w okolicy, więc jest spokojnie.
Jest bar gdzie kupisz śniadania i obiady, oraz smażalnia i kawiarnia przy wejsciu na plażę.
Jest sklepik z podstawowymi produktami
Jest mały plac zabaw
Są animacje dla dzieci
Wady:
Na całym terenie płatność tylko gotówką ale jest
  • Odpowiedz
@acidd: To jak Gdańsk ewentualnie wchodzi w grę to rzuć okiem na Novotel Marina. Na terenie spoko plac zabaw, plaża dosłownie przez płot z hotelem, blisko atrakcje typu zoo czy inne płace zabaw
  • Odpowiedz
@acidd: napisałem na priv namiar na bardzo sprawdzone miejsce. Klimy nie ma, ale nigdy nie odczuwałem by była potrzebna a jeżdżę tam od lat.
  • Odpowiedz