Wpis z mikrobloga

Moja mama, ma czwarty tydzień biegunki. Schudła już ok 5kg i wazy teraz mniej niż 50kg. Nie chce jesc, ma nudności. W sobotę spędziła 12h na sor, podali jej cztery kroplówki, ale nie przyjęli jej do szpitala. We wtorek ma kolonoskopię i gastroskopię, w w czwartek gastrologa. Jakiś pomysł jak podtrzymać ja do tego czasu? Konkretnie pytam co możemy jej wcisnąć do jedzenia lub wypicia żeby nabrała trochę energii. Pytam o jakieś odżywki itp, bo nie jest wstanie zjeść nawet najprostszych rzeczy.

#zdrowie #leczsiezwykopem #medycyna
  • 15
  • Odpowiedz
@slkt: ja bym poszedł w Nutridrinki lub ich zamiennik (to się w aptekach kupuje). Jeżeli nie wiesz, jest to pełnowartościowy zamiennik jedzenia - podaje się go właśnie osobom chorym. Trudno jest znaleźć inne rozwiązanie nie znając przyczyny biegunki. Elektrolity jak napisał kolega wyżej to również podstawa i KONIECZNIE musi je przyjmować w dużej ilości.
Możesz też naciskać na rodzinnego, żeby dał skierowanie na wizyty domowe i podłączanie kroplówek nawadniających. Łaski
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@pieknylowca: @dr_Batman lekarka na SOR powiedziała ze nie wierzy w tą bakterie i zleciła powtórzyć badanie. Ciekawe #!$%@? jak skoro, cały dzień dziś mama czyściła się do kolonoskopii. Narazie pompują ją kroplówką z potasem.
  • Odpowiedz
@slkt Bo Clostidium dalej tam będzie i spowoduje sekrecję nawet po wypiciu wody. Może mają takie wytyczne, że muszą mieć potwierdzenie do lania Wankomycyny. Dla bezpieczeństwa i optymalizacji ryzyka.
  • Odpowiedz