Wpis z mikrobloga

Jejku jaki to jest zajebisty multitool. Nóż dużo większy od tych w Leathermanach i na luzie idzie kroić nim np. całe kromki chleba. A same szczypce /kombinerki miazga - odkręcenie śrub, nakrętek czy rur z wodą - luzik. Do tego śrubokręt na zwykłe bity i łącznie miejsce na 3 bity w samym multitoolu, a śrubokręt wyprofilowany tak, aby był centralne. No i jeszcze funkcja piły i pilnik z płaskim i ostrym końcem. Jedyny minus to waga, bo czuć go przy pasku lub w kieszeni. Nie widziałem że #gerber potrafi robić takie cuda i są ciekawsze od #leatherman
#noze #edc #multitool #survival
FoxX21 - Jejku jaki to jest zajebisty multitool. Nóż dużo większy od tych w Leatherma...

źródło: temp_file4119415932140473197

Pobierz
  • 12
  • 0
@sowizdrzau: odkręcałem na działce rurki do wody średnica 1/2 cala, w tym te takie wężyki z wierzchu oplot, w środku guma - co są chyba na klucz 24 czy coś koło tego
via Android
  • 0
@sowizdrzau no właśnie że nie. tak na działce mam taki klucz żabę, ale on jest tak stary i ciężki że wolałem spróbować tym multitoolem i byłem zaskoczony tym jak dobrze sobie z tym poradził
@FoxX21: no to skoro spełnia swoje funkcje bez większych zastrzeżeń, niech służy jak najdłużej! W multitoolach najgorsze są mocowania poszczególnych elementów. Widzę na zdjęciu że chyba same nity zaklepywane
  • 0
@Gooma: ale tutaj nie ma jako takich przecinaków, jest tylko takie małe gówienko pod samymi szczypcami, ale to jest na stałe i niewymienialne i nie wiem czy ryzykowałbym tym przeciąć coś innego niż kabelek miedziany