Wpis z mikrobloga

@ArtBrut: Do czego jest nam potrzebna ukraina w NATO? Czy nie wystraczy, że utylizuje rosjan i tworzy bezpieczny bufor miedzy nami a odwieczym wrogiem ? Czemu Europejczyk miałby ryzykować ogólnoświatowy konflikt skoro możemy po prostu wspierać ukrainę finansowo i militarnie(sprzętem) by swoimi ludźmi niszczyli ruskich o ile w ogóle ci podnieśli by się teraz po porażce i chcieli ponownie zaatakować?
  • Odpowiedz
@producentsedesow: bo się w końcu Ukraińcy zorientują że zachód robi sobie z nich bufor i przestaną nadstawiać swoją dupę, poddadzą się, wyemigrują, ruskie ich wciela do swojej armii i wtedy będzie problem z takimi ruskimi, szczególnie teraz gdy już mają dużo sprzętu NATO,
W tej chwili nie ma już odwrotu i UA musi być w NATO, tj. bardziej w sensie pod kontrolą NATO aby ruskie ich nie przejęły
  • Odpowiedz
@Jimmybravo: A zawodowy to nie człowiek i może ginąc w imię ukrainy ? Nie, dziękuję, moje życie jest dla mnie cenniejsze. Jeśli ukraińcy chcą ginąć osłabiając ruskich i zapobieganiu zagrożeniu z ich sttrony , dla mnie ok, pasuje mi to bardziej niż ukraina w NATO.
  • Odpowiedz
@producentsedesow: Zacznijmy od tego, że jeżeli Ukraina dołaczy do NATO, to ruskie ścierwa będą mogły co najwyżej grozić w mediach jak to nie rozpi3rdolą sojuszu w pare dni, jacy to oni są silni i w ogole Kijów w 3 dni mordo. Jeżeli wolisz, żeby na Ukrainie toczyła sie wojna, przez co cierpi też między innymi Polska, to gratuluje ci k0rwa inteligencji. Zagrożenie dla polskich rolników jest efektem właśnie działań ruskich
  • Odpowiedz
@Damian7s: byłoby pięknie, ale zawsze się będzie ktoś #!$%@?ł, tak już świat stworzony ¯\(ツ)/¯ Dlatego Piłsudski dążył do niepodległej Ukrainy, właśnie po to by ruscy rozwalali sobie ryj tam, a nie u nas. I dlatego też Ruscy i zachód trzymali 'semi-wolną' Polskę gdzie miała w przypadku wojny zostać spalona ziemia (co zresztą upublicznił Kukliński).

Ich armia jest dobrze wyszkolona, dobrze wyposażona i zaprawiona w boju.


No nie bałdzo, są zlepkiem
  • Odpowiedz