Wpis z mikrobloga

@R2D2_z_Sosnowca z tym luxmedem i terminami to prawda. Mając nawet najwyższy pakiet vip i tak #!$%@? masz do wyboru. No ale wtedy możesz iść gdziekolwiek na koszt luxmedu jak nie mogą zapewnić ci wizyty w danym terminie. Najgorsza prywatna opieka medyczna ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Desire22 Ale co chcesz sprawdzić? Luxmed i inne firmy zajmujące się opieka medyczna prywatnie maja problemy z terminami. Tak było przed wojna i będzie po. Im więcej osób korzysta tym gorzej, zresztą one są dobre jak ktoś potrzebuje szybkiego badania albo konsultacje, jak chodzi o specjalistów to jak na NFZ.
  • Odpowiedz
@R2D2_z_Sosnowca: Dobra, zrobiłem mały research i tylko po częsci jest to prawda z tymi Ukraincami. Dla mnie to wygląda na podstawową pomoc i opiekę medyczną, jednorazową.

Rozumiałbym oburzenie, gdyby Ukraińcy mieli bezwzględne pierwszeństwo w takich sytuacjach jak nowotwory i inne poważne choroby i byliby wpuszczani bez kolejki, traktowani priorytetowo. Tutaj trochę wyolbrzymiona sprawa. Co nie zmienia faktu, że ostatnimi czasy obywatele kraju nad Dnieprem zrobili się mocno bezczelni i pewni
p.....n - @R2D2zSosnowca: Dobra, zrobiłem mały research i tylko po częsci jest to pra...

źródło: Zrzut ekranu 2023-07-05 111645

Pobierz
  • Odpowiedz