Wpis z mikrobloga

Grubas, co by nie mówić, że fas, d3bil itd, dużo wymieniać można. To wyszło ostatecznie tak, że całą ekipę ze złotej gdzie przestawiali na filmikach pionki na szachownicy, grając w szachy 5d, wszystkich zmiótł z planszy XD na tumana nagle wychodzą brudy sprzed lat, że jest scammerem, filmiki na tiktongu i yt niszczące go. Cios obsrał się walki z Magicalem i cały internet go wyjaśnia. A Nikola która miała mieć glow up za 100 tysięcy i podbijać internety, skończyła bez social mediów bo fas zmienił hasła do kont XD i do tego wylądowała u przydupasow ferrariego w hellhouse. A Ferrari za wszystko jest jechany, bo to jego przydupasy. Szczerze, aż jestem w szoku, że gruby tą dramę wygrał. #danielmagical #famemma
  • 13
@Bruteno1: Napisze teraz swoją teorie, wiem jak zabrzmi ale no kurde może coś w tym być. Odkąd Fas zaczął wywoływać duchy na u2 itp, to potem coraz dziwniejsze rzeczy się zaczeły dziac w jego otoczeniu. Obojętnie kto by się zaczął zadawać z grubym to kończy albo w grobie (Texas, Icek) albo jest ośmieszany itp. - klątwa urzędniczej imo ( ͡~ ͜ʖ ͡°) A Gruby co? Wyjebongo co
@PozytywnyWariat: No podobno umarł (gruby tak mówił) ale czy to prawda tego nie wie z tagu raczej chyba nikt na 100%, chyba iż się myle. Jak umarł nie mam pojęcia, obstawiam jeśli to prawda to pewnie się zapił ... ¯\(ツ)/¯