Wpis z mikrobloga

To co najbardziej uderza w tego typu sytuacjach to nie sam zakaz opuszczania kraju dla mężczyzn i ubezwłasnowolnienie całej "płci gorszego sortu", ale reakcja społeczeństwa na ten fakt.

Wiekszość ludzi to popiera. Większość ludzi jest w stanie zaakceptować w swoim sumieniu, a nawet wyrazić poparcie dla niewolnictwa, jeżeli niewolnikami mają być mężczyzni.

Ci sami ludzie jednocześnie wykrzykują na strajkach kobiet hasła typu "moje ciało moja sprawa" czy "stop zniewoleniu kobiet"

#pieklomezczyzn #ukraina #bekazlewactwa #bekazprawakow #dyskryminacjamezczyzn #obowiazkowecwiczeniawojskowe
sildenafil - To co najbardziej uderza w tego typu sytuacjach to nie sam zakaz opuszcz...

źródło: temp_file3663588000257184829

Pobierz
  • 54
@Lukardio: choć moja czarna lista jest ciągle pusta po 6 latach pobytu tutaj to Ty ze swoimi kłamstwami pchasz się tam jako pierwszy.

Nie mam kolegów z Konfederacji, nie narzekam na "ukrainizację" Polski, za to jestem zwolennikiem lepy na ryj dla każdego kto krzyczy o deportowaniu ukraińskich mężczyzn z Polski na front.

Więc męczy mnie już trochę Twoje wpychanie mnie na listy Konfederacji i projetkowanie moich poglądów, bo posuwasz się za
@sildenafil: gdyby zmarli na granicy z Białorusią... to sami by sobie byli winni.

A ta "gotowość do poświęcenia życia mężczyzn" o której piszesz, to chyba wyraz takie atawistycznego biologicznego nacjonalizmu.

Irracjonalnego, ale zakodowanego w naszej kulturze.
Takiego atawistycznego przekonania że "naród" musi biologicznie przerwać a w tym celu sa potrzebne kobiety a nie mężczyźni.

I że życie mężczyzn to zasób którym państwo może dysponować jak zapasami drewna czy żelaza.
@graf_zero

Takiego atawistycznego przekonania że "naród" musi biologicznie przerwać a w tym celu sa potrzebne kobiety a nie mężczyźni.


Gdyby tak było to kobiety dostały zakaz opuszczania kraju po wojnie i obowiązek urodzenia co najmniej 1 dziecka. A wiemy, że takiego prawa nie będzie, bo łamałoby to wszystkie konwencje praw człowieka. Co ciekawe, te same konwencje pozwalają na wprowdzenie zakazu opuszczania kraju dla mężczyzn czy przymusowego wcielania męzczyzn do armii

To dowodzi,
Gdyby tak było to kobiety dostały zakaz opuszczania kraju po wojnie i obowiązek urodzenia co najmniej 1 dziecka

Nienawiści do mężczyzn


@sildenafil: może nie nienawiści ale na pewno dyskrykinacji

Bo masz pełną rację - kobiety są w tej sytuacji LUDZMI którym należy się ratunek za granicą, a mężczyźni są zasobem.

I to niezależnie od stanowiska politycznego
@sildenafil: Ciekawi mnie Twój brak zainteresowania statusem mężczyzn w Rosji. Mimo braku wojny, to nie mogą opuszczać kraju :( wielu z nich zginęło próbując nielegalnie dostać się do innych republik. Oczywiście Ty jak na lewaka przystało nawet o tym nie wspomnisz.
@wanghoi: no i generalnie zajmuje się szczuciem na Lewice czy PO i Zieleńskiego
a sam przyznał kiedyś ze woli Konfederację

https://wykop.pl/link/6927115/fundacja-ad-arma-apeluje-o-przywrocenie-przymusowego-poboru-do-wojska/komentarz/112810809/co-ciekawe-ta-sama-fundacja-walczyla-z-pomyslem-przymusowych-szczepien-https-ada#112812651

@sildenafil i co ty na to?
ile poświeciłeś wpisów na krytykę pomysłu Memcena w sprawie wzięcia w kamasze maturzystów?
Lukardio - @wanghoi: no i generalnie zajmuje się szczuciem na Lewice czy PO i Zieleńs...

źródło: Bez tytułu

Pobierz
@huncwot_: a o co ci chodzi, sama Ukraina w 2021 planował znieść pobór na rzecz wojska zawodowego w 2025
ale Putin przeszkodził, Nasz rząd tak samo wprowadził takie same prawo jakie obowiązuje na Ukrainie że nie będzie możliwości wyjazdu dla mężczyzn.
Sympatyzuje on z partią gdzie kilku posłów i prezes jawnie pochwalają przywrócenie poboru a atakuje PO która zniosła obowiązek poboru dla mężczyzn.

Kolejne to wasze reakcje, na to że Ukrainiec,
, bo pobór jest w pierwszej kolejności, dopiero pozniej ochotnicy


@dafto: Serio? XD. Znaczy przymusowe mięso armatnie na już, mała strata. Lepszych - zmotywowanych ochotników zostawiamy na potem ( ͡° ͜ʖ ͡°). No chyba że pobór to mężczyzni z potrzebnymi kwalifikacjami, po wojsku których szybko można wysłać na front.
@huncwot_: mi zależy na tym by na tagu było najwięcej wieści z frontu i dyskusja o tym czym wy postowaliści

Wołyń, Wołyń, Wołyń, gdzie w 2016-2022 mieliście ten temat gdzieś, memy z gąbką memy z małpa, widok pola w dzień i wieczorem, upadły kraj, korupcja itp itd i jakiś tam rodzaj trollingu jak Żeńęski niszczy życie mężczyzn, Ukraina musi siąść do kompromisu itp.

Działalność użytkownika Koniarza mi się średnio podobają ale