Wpis z mikrobloga

#p0lka #opener #aferalodowa

Weszłam właśnie na mojej wieczornej zmianie na wykop i widzę, że jest cały zalany wysrywami inceli i przegrywów na temat „afery” z Openera.

Odnoszę wrażenie, że przegrywy reagują takim wylewaniem wiadra pomyj na tę dziewczynę, bo same marzą o takiej akcji, ale jej nigdy nie doświadczyli i raczej już nie doświadczą xD pomijając sam fakt, że wyświetliło się to na telebimach, który jest rzeczywiście przypalenia to poza tym nie widzę tu nic oburzającego - dwójka młodych ludzi się bawi - obrywa się oczywiście kobiecie, bo jak śmiała śmieć zrobić w miejscu publicznym loda swojemu najprawdopodniej chłopakowi ;))

Takie rzeczy dzieją się codziennie wokół nas, nawet w publicznych toaletach w sklepach czy w przebieralniac xD ale inceli oburza po prostu fakt, że w ich życiach do takiej akcji nigdy nie dojdzie.
I szczerze, zwracam się do normalnych, majacych życie towarzyskie użytkowników tego portalu - komu nie zdarzyła się akcja tego typu na studiach/na imprezie czy gdziekolwiek na jakimś wydarzeniu, niech pierwszy rzuci kamieniem xD
  • 44
@Mamaboss: nie, robienie gały w przebieralni albo fotobudce nie jest normalne. Wszystko jest dla ludzi, ale mogli po prostu iść do namiotu, jest to #!$%@?, głupie i zasługuje na mandat, ale w żadnym wypadku nie na jakiś publiczny lincz. I tak już im się dosyć dostało, bo to nie jest ich jedyne zdjęcie, które wyciekło, wszyscy mają bekę, ale co niektórzy na tym tagu to się normalnie zachowują, jakby uważali że
@Mamaboss: no ale została przyłapana i zrobiła to, nagrana jak robi co robi w publicznej budce ludzie widzą patrzą, jest etykieta jak wode zawrócić kijem czyja wina kościół winny i patriarchat
zadna spowiedz jestesmy anonimowo, brak odpowiedzi to tez odpowiedz
  • 2
@starrk: Tak jak napisałam wyżej, nie mnie to oceniać - ludzie mają różne fetysze czy zachcianki, sama akcja jest przypalowa, tak jak napisałam, bo wyszła na całą Polskę. Jednak do takich akcji dochodzi w sumie codziennie wśród nas, ale wykopki myślą, że ludzie ich otaczający nie uprawiają seksu, tak samo jak myślą, że kobiety nie mają potrzeb seksualnych.
@Mamaboss: żeby z laską iść do pub budy to też raczej świeża znajomość, pary raczej takich rzeczy nie robią, rozładowują emocje w mieszkaniu czy jakoś bardziej intymnie, no laurkę jej to średnią raczej wystawiło
@Mamaboss Wiadomo ze tragedia się nie stała ale nie powinno się takich rzeczy normalizować bo niedługo to będziemy srali, szczali i się ruchali na ulicach, imo takie fantazje fetysze powinno się trzymać w domowym zaciszu
  • 2
@aa-aa: Nie wiem skąd ci się wzięło przekonanie, że pary robią to tylko i wyłącznie w domu xD pomijając przypal tej akcji na telebimie, to ty myślisz, że mijane przez ciebie na ulicy kobiety nigdy nie uprawiały seksu ani nie mają jakichś swoich preferencji seksualnych? Dla twojej informacji ludzie oprócz seksu waginalnego mogą uprawiać tez seks oralny czy analny…
@Mamaboss: ja nie piszę o preferencjach ani rodzajach seksu a o tym nazwijmy to zdarzeniu które odbyło się w publicznej budzie i zostało upublicznione, najwyżej średnio to o niej świadczy ze względu na to że jest skłonna do takich rzeczy w takich miejscach
ale to moje skromne zdanie patriarchalnego ciemnogrodu( ͡ ͜ʖ ͡)