Wpis z mikrobloga

@AntyBohater: ta Kaja rehmus tez miała faze na Azjate rozmawiałem z nią na tikotku mieszkałą jakiś czas w chinach XD opowiadała jak była na randce z azjatą i mu gil z nosa zlatywał to sie wysmarkał i wytarł z rękaw
  • Odpowiedz
@AntyBohater: Ja tu widzę prędzej pole do ubolewania i zapalnik do rozpoczęcia krucjaty przeciwko liberalizmowi, który coraz śmielej deprawuje mózgi młodych pokoleń. Nic zabawnego w marnej kondycji duchowej współczesnego człowieka.
  • Odpowiedz
  • 18
@AntyBohater to się na Japonii nie kończy, miałem okazję właśnie tutaj w Japonii pracować z japończykami, nepalczykami, sri lanczykami i filipińczykami i każdy gdy słyszał że z Polski jestem to pierwsze skojarzenie to było łatwe panienki xD i pytali czy tak rzeczywiście jest i ile poruchałem i jaka różnica między Polską, a Japonią, tu foto z ludźmi z którymi pracowałem na dowód że nie #!$%@? z głowy
Shishu - @AntyBohater to się na Japonii nie kończy, miałem okazję właśnie tutaj w Jap...

źródło: temp_file.png8987783556939055053

Pobierz
  • Odpowiedz
@atencjon: @Shishu To, że taka opinia funkcjonuje wcale nie jest czymś dziwnym tak szczerze. Laski w Polsce wbrew temu co różni #przegryw i #redpill twierdzą, że nie są łatwe nawet bardzo a tej łatwości jeszcze dodaje samo to, że uważają się za trudne. W klubie za to, że im stawiasz drinki potrafią kręcić obcym typom dupą po jajach albo dają sobie strzelać z palca nagminnie a ich podejście do gały jest
  • Odpowiedz
@AntyBohater wstyd jeszcze raz wstyd jest mi nie raz za te kua szmaty spod naszego herbu co to kua jest! jeżdżą po świecie się pierdo**a z każdym a później i tak znajdzie polacka który jej będzie patelnie lizał nie ma mojego zezwolenia na to
  • Odpowiedz
@Shishu: Jak lubię twoje wpisy to wychodzi z ciebie wykopek teraz albo twoi japońscy znajomi cię za bardzo nie lubią (lub nie darzą cię szacunkiem xd) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mieszkam w Tokyo i najpierw przyznajmy, że większość japońców nie ma pojęcia gdzie leży Polska(zdarzało mi się pokazywać im na mapie), druga grupa kojarzy, że to gdzieś w Europie.
Po 2. japończycy, którzy mieli doczyniania z Polakami
  • Odpowiedz
@KruKkk poznani Japończycy po prostu nie czują się przy tobie swobodnie, by ci mówić takie rzeczy tbh mam kilku znajomych w Japonii, którzy dzielą ze mną zawód (jestem męską prostytutką) i większość słyszała o puszczalskich Polkach xD Jesteśmy chyba najbardziej puszczalską nacją po ruskich wśród kobiet. Polskie sudentki żebrzące o kilka tysi jenów po seksie to klasyk.
@Shishu
  • Odpowiedz
  • 2
@KruKkk jest zupełnie na odwrót, twoi japońscy znajomi cię nie lubią dlatego zachowują pozory i jak to mają w zwyczaju robią dobrą minę do złej gry. z Japończykami zawsze jest tak, że jak nie jesteś z nimi blisko to nigdy prawdy ci nie powiedzą, a będą sypać miłymi słówkami. ty mieszkasz w Tokyo, ja mieszkam w Kansai. różnica w edukacji mieszkańców widoczna gołym okiem;)

po 2 nie słyszałem o japońce która była
  • Odpowiedz
@Shishu: powiedział gość, który się pytał wykopków jak się ubrać na ruchanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Także, żaden twój "merytoryczny" argument do mnie nie dotarł ;)
Edit: 3. Porównuje japończyka do incelowskich wykopków, którzy się pultają, że im obcokrajowcy obracają panny to tak btw, a nie do Polaka, ale jak wykopek ma kompleksy to pewnie nie zrozumiał :p
  • Odpowiedz