Wpis z mikrobloga

Dobra to ja wam wykopki odpowiem co jest nie tak #afera z robieniem loda w foto budce.

Tak, macie rację ze uprawianie sexu oralnego to nic dziwnego, uprawianie sexu w ogóle jest mega zdrowe, normalne i powinno być o tym mówione.

W miejscu publicznym? No dobra, OK ale powinieneś/powinnaś to robić tak żeby inni nie widzieli bo nie każdy chce oglądać tego typu rzeczy - tak samo jak z tymi idiotami z parad równości co pokazują fujary, dupy, przebierają sie za #!$%@? wie co itd. Nie wiedzieli że zdjęcia randomowo są pokazywane? No cóż... trzeba czytać regulamin. #blackmirror

Robienie sobie zdjęć z #!$%@? w mordzie jest #!$%@? NIESTOSOWNE! Ja rozumiem że teraz każdy sobie robi co chce bo faszyzm, rasizm i inne gówna ale miejmy chociaż POZORY PRZYZWOITOŚCI.

O WŁAŚNIE! PRZYZWOITOŚĆ! - tego tu brakło.

Szanująca się kobieta uprawia sex ze swoim mężczyzną w taki sposób że tą wspólną intymną relację zatrzymuje między sobą a nie robi sobie z tego filmików, zdjęć i #!$%@? wie co jeszcze. Co, chciała babci zdjęcia pokazać? Koleżance się pochwalić jak #!$%@? spoconą pałę na openerze po kilku godzinach imprezowania? Taka impreza była że wzięłam do mordy? Z #linkiewicz była beka a z tej typiary nie bo to "normalne"? Co jak co ale jeszcze nie widziałem jak facet robi sobie selfie #!$%@?ąc kobiecie patelnie albo wkładając jej w anal. Tu sie robi robotę i tyle, no chyba że jesteś aktorem/aktorką - wtedy "rozumiem". Natomiast nie rozumiem robienia sobie zdjęć w fotobudce podczas polerowania i #!$%@? komuś gałgana do czysta.

#afera #opener #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #pytanie #pytaniedoeksperta #historiajednejfotografii
  • 13
  • Odpowiedz
@rav3k: Prawda, nie powinni robić tego w miejscu publicznym na takie rzeczy jest odpowiedni czas i miejsce, ale co się stało to się nieodstanie zachowanie było nie na miejscu, ale w dalszym ciągu nie ma co robić linczu na tej dziewczynie życie toczy się dalej. Mężczyźni lubią wkładać w kobiety swojego gałgana bezbożnika a kobiety lubią jak się w nie wkłada żadna tajemnica. Osoby które się tym jarają wyśmiewają tą laskę,
  • Odpowiedz
@rav3k: „Robienie sobie zdjęć z #!$%@? w mordzie jest #!$%@? NIESTOSOWNE! Ja rozumiem że teraz każdy sobie robi co chce bo faszyzm, rasizm i inne gówna ale miejmy chociaż POZORY PRZYZWOITOŚCI”. A tam niestosowne, może inne zdjęcia zobacz, bo są różne z #!$%@? w mordzie. Tez kiedyś byłem sceptycznie nastawiony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rav3k: Można by zadać pytanie o motywację takich par ale generalnie to są dwie:
- kręci ich to
- robią filmiki na OF czy inne PH w celu zarabiania kasy i żeby przebić się w powodzi podobnych zarabiaczy. Więc wymyślają różne takie clickbaity

Uważam że każda forma seksu jaka odpowiada obu partnerom jest OK natomiast powinni to robić w stosownym do tego miejscu a na pewno nie publicznym (no może poza
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Cztero0404 dobra, robienie z niej szmaty czy cos to trochę przesada, ale no... robienie sobie zdjęć podczas takich rzeczy czemu musi służyć.
  • Odpowiedz
@rav3k: Śmiem twierdzić, że ona mogła nawet nie ogarnąć, też nie wiemy w jakim stanie była opener to mocno bananowa impreza, ale pewnych rzeczy tam nie brakuje. Poza tym już chyba na twitterze ktoś pisał, że to reklama OF XDD, ale nie wiem ile w tym prawdy. Duża część lasek o których byś tego nie powiedział ma gorsze akcje za sobą. @rav3k

a słyszałaś o takiej aferze z chłopem w roli
  • Odpowiedz
@rav3k no to o co w końcu chodzi, o to, że para uprawia seks w miejscu publicznym, czy o to, że kwiiiii p0lka bierze do ryja REEEE? Bo o ile to pierwsze można krytykować, podając logiczne argumenty, to to drugie jest co najwyżej wyrazem kompletnego #!$%@??
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@drobne_na_taryfe #!$%@? jest fakt że laska robi sobie selfie z #!$%@? w mordzie. Jak chcesz się chwalić że bierzesz do buzi to podjedź do mnie, sprawdzimy jak głęboko wejdzie, nagramy filmik, puścimy chłopakom na tag #przegryw. Będą mieli co robic ;)
  • Odpowiedz