Wpis z mikrobloga

"Krew nie woda, majtki nie pokrzywy..."

Muszę przynać że poziom nakręcenia afery na wykopie ze zwykłego faktu jakim jest seks w miejscu publicznym jest dość śmieszny i żenujący.
Mam już trochę lat i z doświadczenia plus z opowieści znajomych (realnych) wiem że ludzie uprawiają seks w prawie każdym miejscu w jakim się go da. W naturze, w pomieszczenniach zamkniętych (tych nieruchomych i nawet bardzo szybko się poruszających).
Seks jest naturalny i wielu ludzi jubi go robić, dawać i brać przyjemność z niego.
Sam oral daje poczucie bliskości, jak i kontroli nad partnerem i wcale nie oznacza to że dominuącą stroną jest mężczyzna, nawet jak to kobieta klęczy. Umiejętna partnerka potrafi kontrolować partnera i się bawić nim. Gra na nim jak na instrumencie.
Oczywiście może być zupełnie odwrotnie, gdzie to facet dominuje, lub jest to zwykły akt fizycznego zaspokojenia.

Czasami ma się pecha i jest się przyuważonym, lub jak sie na serio ma wtopę policja zapyta czy pomóc XD.
I zazwyczaj sobie spokojnie odejdą, bo znają życie a para (zwłaszcza dziewczyna) jest tak zetresowana że nie ma po co ciągnąć sprawę dalej..

Miał ktoś pecha i za kilka lat bedzie z tego niezły kawał do opowiadania przy ognisku.
Ze swojej strony i jeśli przez przypadek parka to przeczyta:

Powodzenia i nie przejmować się, zazdrosnych hejtrów jest zawsze pełno.

#seks #opener #przemysleniazdupy #blowjob
  • 61
  • Odpowiedz
@fishery: proszę, nie miej dzieci. Ze mnie ojciec "cisnął" całe życie i teraz moje życie wygląda no tak średnio bym powiedział. Normalni rodzicie nie cisną ze swoich dzieci. Nigdy. Jak się pojawi problem to go omawiają i idą dalej bez wypominania.
  • Odpowiedz
@eeehhh: co innego jest ruchać się w krzakach, a co innego jak Twoje ruchanie wypływa do internetu i cała Polska widzi Twoją mordę z #!$%@? w gębie. Czy może Ty różnicy nie widzisz?
  • Odpowiedz
no bo jak powszechnie wiadomo córki nie uprawiają seksu


@Limonene: a jak uprawiają, to porażka wychowawcza rodziców - albo tylko i wyłącznie samego ojca ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie wiem, może pas cnoty trzeba w takich przypadkach? co radzisz wykopku @Basiura89
  • Odpowiedz
i z doświadczenia plus z opowieści znajomych (realnych) wiem że ludzie uprawiają seks w prawie każdym miejscu w jakim się go da. W naturze, w pomieszczenniach zamkniętych (tych nieruchomych i nawet bardzo szybko się poruszających).


@konradpra: z opowieści znajomych? Kurde, to ja żyję w jakiejś bańce, ale nie kojarzę żadnego z dosyć bliskich znajomych (teraz pewnie będzie to jakieś dwadzieścia kilka osób), którzy by opowiadali szczegóły swojego seksu.

Poza tym, w
  • Odpowiedz
@konradpra dokładnie z policją to trafiłeś xD mnie raz złapali na keks w aucie. Poprostu chcieli się przyjechać bo staliśmy poza zabudowanym, zapukali w szybę i speszeni #!$%@?. Gorzej bo to miasteczko 2k mieszkańców o każdy każdego zna, ale chyba nie puścili pary ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 4
@NieBendePrasowac: widocznie masz bardzo skrytych znajomych. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Trzeba by widzieć kolor twarzy znajomej jak jej partner opowiadał o przygodzie w kinie.
Seks pod prysznicem w akademiku, na jeziorze i w jeziorze, w morzu i na plaży, w lesie, łąkach, górach, w aucie podczas jazdy i postoju, itp..
Przy - 20 mrozie na ławce znajomej...
Przygoda w policją też jest kogoś faktem XD

Ludzie nie
  • Odpowiedz
@konradpra: No na pewno ludzie sobie opowiadają przy piwie jak zostali złapani na ruchaniu publicznym, a policja nie daje mandatów tylko są mili XD. Ja wiem, że wy normiki macie już ładnie wyprane mózgi przez seksualizację w popkulturze i ruchanie to jest wasz sens życia, ale nie wmawiaj sobie aż takich rzeczy XD. Dla normalnych ludzi ruchanie to jest sprawa osobista i nikt zdrowy psychicznie nie chwali się tym przy piwie
  • Odpowiedz
widocznie masz bardzo skrytych znajomych. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Trzeba wiedzic że matki wykopków też były młode i potrafiłyby zawstydzić umiejętnościami manulno-oralnymi i opowieściami wielu młodych.


@konradpra: widocznie poruszamy się w zupełnie innych bańkach. Ja jestem 30+ i to co piszesz to dla mnie zupełnie obcy świat i powiedziałbym nawet że nie istniejący poza internetem.
Ze znajomymi rozmawiam na tematy osobiste, czasem nawet bardzo, ale nie wyobrażam
  • Odpowiedz
  • 1
@NieBendePrasowac: XD
Kiedyś kamer w kinach nie było.
Znasz powiedzenie cicha woda brzegi rwie?
Cnotliwe panny z dobrych domów potrafią mieć niezłe pazurki.

@SuperTimor435
A co powiesz backdoor, i to w przynajmniej trzech osobnych przypadkach płci pięknej?
Po studiach, ładne, wykształcone i z dobrych domów... Obecnie dobre matki Polki. XD
konradpra - @NieBendePrasowac: XD
Kiedyś kamer w kinach nie było.
Znasz powiedzenie c...
  • Odpowiedz
  • 3
@NieBendePrasowac: może ty żyjesz w bańce i ludzie wolą nie poruszać takich tematów przy tobie.
Ludzie to robią, robili i robić będą. Zwłaszcza jak są młodzi i pełni "hormonów" i chęci do eksperymentów.
Przynajmniej mają co wspominać potem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Basiura89: Najbardziej u takich spierdoksów jak ty lubię możliwość zagrania w grę "zgadnij tagi" - widzisz 1 wpis i masz 100% pewność odgadnięcia na jakich tagach najczęściej się udziela xD
  • Odpowiedz
a teraz wyobraź sobie, że na wielkim telebimie wyświetla się Twoja córka ciągnąca dłuto


@Basiura89: Czyli wszystko jest okej, dopóki sam akt pozostał w ukryciu? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

W którym momencie została przekroczona granica "porządności"? Kiedy zaczęła uprawiać seks oralny, kiedy zrobiła to w budce czy kiedy zostało wyświetlone jej zdjęcie?
  • Odpowiedz