Wpis z mikrobloga

Mam #pytaniedoeksperta.

Skąd ta wendeta, szok i niedowierzanie w sprawie #afera z #fotobudka?
Czy ktoś został w tej sprawie zdradzony i to jest potwierdzone info, czy po prostu ludziom #!$%@?, bo zobaczyli zdjęcie siura w ustach i postanowili dokonać zemsty w imię #!$%@?? Xdd


Drugie równie istotne pytanie, do bywalców takich bud - czy przed wejściem jest jakaś informacja o wyrażeniu zgody na publikację zdjęć?

#pytanie #kiciochpyta #historiajednejfotografii #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow
  • 186
Juz czytałem komentarze ze "jej przyszly maz na pewno bedzie dumny" bo wiadomo, nie moga byc parą, nie mogą byc po slubie, do tego oczywiscie przed slubem nikt nigdy seksu nie uprawial xD
wyk0pki z tagu przegryw to naprawde mogliby byc uzyci do jakiegos badania jak nienawisc do kobiet i sperma w glowie wplywa na myslenie, a raczej jego brak xD
@Ytarka Jaka afera? Przecież wszyscy tak robią na każdym festiwalu, na niektórych jest nawet konkurs na najlepsze zdjęcie #!$%@? w pysku!
Ludzie się śmieją z głupoty szczególnie tej laski bo to jej pysk widać, ale oczywiście na ratunek leci druga niewiasta i krzyczy a cóż to się stało!? No można odpowiedzieć #!$%@? się stało.
Jak #!$%@?ęty człowiek postanowi przebić ci opony, bo zostawiłeś za mało miejsca na parkingu dla sąsiada, to tez konsekwencja


@Ytarka: Tak.

Życie jest niesprawiedliwe i pełne ludzi którzy prawa i obyczajów nie respektują.

Dlatego trzeba zawsze pamiętać o tym że każda akcja, powoduje rekacje.

Jak już będziesz dorosła, to zrozumiesz.

Ps. Gdzie jest napisane że na openera nie można dzieći?

Pokaż mi taki punkt w regulaminie.

Pokaż mi też punkt w
Czekam na blask fleszy i telefony z prośba o wywiad XD


@Ytarka: typowa kobieta, unosisz się emocjami

Ja ci logicznie wszystko tłumacze, a ty jakieś głupoty opowiadasz i się obrażasz.

Dorosłość tak nie działa.
@Ytarka: faceci ogólnie mają brain damage jeśli chodzi o puszczanie
Bo mamy wkodowane że puszczalstwa się nie popiera, chroni się świat przed patologią itp. w sumie dowiedziałbym się więcej czym to jest spowodowane że wśród wykopowiczów jest duże stężenie osób chcących bronić przyzwoitości a wśród ludzi spoza niego (czyli spoza przegrywy) jest duże stężenie osób mających przyzwoitość za niewiele?
  • 2
@lexico: widziałam komentarze na twitterze - serio nie rozumiem całej gównoburzy i planowania "zniszczenia życia" (XD) komuś, z kim nie ma się nic wspólnego, kto w dodatku nie zrobił nikomu nic złego xd