Wpis z mikrobloga

Pytanie do posiadaczy internetu domowego, radiowego. Czeka mnie przesiadka z lokalnego dostawcy internetu na #tmobile lub #play . Inni dostawcy odpadają bo nie ma infrastruktury.
Prędkość starego internetu to 8 Mbitów/s vs #tmobile na komórce do 50 Mbitów/s... vs prędkość #plus (w którym mam telefon) 2 Mbity/s. Ogólnie z #plus jest straszny dramat mój telefon nie jest zdecydowany czy jest połączony z siecią czy nie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Mieliście jakieś problemy z #tmobile lub #play?
  • 8
  • Odpowiedz
@MrPrezes96: miałem zarówno tmobile jak i play przed długi czas i z zdanym nie miałem problemow. A mieszkam na wsi kawałek od miasta.

Najważniejsze to posprawdzać nadajniki, zasięg, prędkości itp. Mam teraz 3 lokalizacje. 2xplay 1x tmobile i gdyby w którymś miejscu był inny operator to byłbym niezadowolony
  • Odpowiedz
@MrPrezes96: żebyś się nie zdziwił. Kolega który całe życie mieszkał 500m od nadajnika plusa ledwo miał zasięg z plusa. Zobacz jak się zasięg rozkłada.

Kup 2 karty sim, wrzuć do telefonu i protestuj o różnych porach żeby sprawdzić zasięg, prędkości, obciazenie
  • Odpowiedz
  • 0
Przetestowałem wcześniej tmobile i wyciągną 50Mb/s na komórce, więc myślę że to jest dobry wynik. Choć prawda że nie testowałem go w tym miejscu z zdjęcia
  • Odpowiedz