Wpis z mikrobloga

via Wykop
  • 0
Taktyka dostosowana do kraju?


@BayzedMan: Niezłe edytowanie komentarza po fakcie XD

Dodałeś "agresora" i musiałeś wyjaśnić wykopkom że chodzi o Rosjan, zmieniając zupełnie sens komentarza na który odpowiedziałem. Widzę, że też taktyka dostosowana do kraju, ale u was zawsze projekcja ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Dodałeś "agresora" i musiałeś wyjaśnić wykopkom że chodzi o Rosjan, zmieniając zupełnie sens komentarza na który odpowiedziałem. Widzę, że też taktyka dostosowana do kraju, ale u was zawsze projekcja ( ͡~ ͜ʖ ͡°)


@2fac: hahaha
No bo rosja nie jest agresorem? Wcale nie wymordowali 70 tys rosyjskojezycznych ludzi w mariupolu?
via Wykop
  • 0
@BayzedMan: nie mam 4chana, pewnie 0, mariupol jest juz ladnie odbudowany. Wyzej masz realne ofiary, mozesz zobaczyc co mowia. Rosjanie mieszkaja tam i sa bombardowani przez rzad ukrainy a media kreca szopke w ktora inni debile wierza
via Wykop
  • 0
@BayzedMan: Ukraińcy pozbyli się Rosjan. Mariupol jest odbudowany i Rosjanie są szczęśliwi, nie jak za reżimu kijowskiego... Ale trzeba nie mieć spranego mózgu
Ukraińcy pozbyli się Rosjan. Mariupol jest odbudowany i Rosjanie są szczęśliwi, nie jak za reżimu kijowskiego... Ale trzeba nie mieć spranego mózgu

Odpowiedz


@2fac: Jesteś ruskim poparańcem i tyle, zamordowali z zimną krwią dziesiątki tysięcy ludzi a ty a jak jakiś ruski leming: UUUUU mariupol jest odbudowywany!
No ciekawe po czym odbudowywany co rusku?