Wpis z mikrobloga

@Zywcu: Zgadza się nie ma tam oficjalnej trasy - kiedyś była bo są pozostałości np. jeden łańcuch, ale generalnie scieżka jest dość widoczna. Od Furkota do Hrubego trzeba już sobie wypierać przejście tak żeby Ci pasowało. Generalnie Furkot to jakieś 10-15 min spokojniej wędrówki od Bysterj Ławki, a Hruby kolejne 10-15 minut od Furkota. Na Furkot skręcasz w prawo około 10-15 metrów poniżej łańcuchów na Bystrą Ławkę idąc od strony Doliny
@xxxCZARNY: Wiesz to jest głębszy problem - może zabrzmię jak boomer, ale jeszcze parę lat temu przeglądając mirko to najczęściej można było znaleźć posty gdzie ludzie chwalili się (w pozytywnym tego słowa znaczeniu) swoim hobby, wycieczkami, pracą itp. Można było podyskutować, podpytać itp. Teraz? Ja jak przeglądam Mirko to większość komentarzy pod postami mam oznaczone, że pochodzą od użytkowników z czarnej listy. A jakbyś popatrzył gdzie udzielają się Ci ludzie to
@pepepanpatryk To kto jakie tagi odwiedza, to nie wiem, czy to jest dobry wyznacznik osobowości jaką posiada dany delikwent. Może jest, ale nie dla mnie, a przynajmniej nie w większości przypadków.
Mnie się wydaje, że ludzie po prostu, są coraz bardziej sfrustrowani niemocą, beznadzieją, słabymi perspektywami na przyszłość. Stąd może coraz większy jad i toksyczność. No i nie możemy zapomnieć o trollach. xD
Mniejasz z tym tak naprawdę.

Miłego odpoczynku i pamiętaj,
Jakiś koleś wszedł na górę i uznał, że cały świat powinien się o tym dowiedzieć - egocentryzm i narcyzm w pigułce. ŻENADA!!!


@kontonr77: Jakiemuś januszowi nie spodobało się zdjęcie i uznał, że cały świat powinien się o tym dowiedzieć - egocentryzm i narcyzm w pigułce. ŻENADA!!!