Wpis z mikrobloga

Melona już całkiem #!$%@?ło. Przecież to jest jakiś #!$%@? żart ten plan. Nie dość, że sama platforma PKD jego rządami działa gorzej i częściej się sypie. Jest bardziej zawalona botami, z którymi nikt nic nie robi. Ogólnie tablice I feed to jakaś porażka... to jeszcze każe sobie płacić za ilość przejrzanych wpisów xD

Przecież to jakiś ponury absurd jest.

#twitter #elonmusk
Pobierz jaqqu7 - Melona już całkiem #!$%@?ło. Przecież to jest jakiś #!$%@? żart ten plan. Ni...
źródło: 20230701_195140
  • 37
przeciez prawicowi chlopcy pisali ze wszystkie te zwolnione osoby to tylko baby i czlonkowie lgbt


@harrame: ale dlaczego tobie posoka leci po nogawce to nie jest wątek polityczny idź sobie pod tag polityka szczekać
@Gluptaki: Porównanie byłoby dobre, gdyby do sklepu weszło dużo ludzi jednocześnie, którzy nie są klientami i nigdy nic nie kupią. Tym samym poważnie utrudniają korzystanie ze sklepu klientom i sprawiaja, że wentylacja budynku jest niewydolna i istnieje realne zagrożenie dla zdrowia i życia → niezadowolenia klientów. Możesz oszukiwać się, że to twoi klienci i nie ma problemu, ale możesz też tymczasowo wprowadzić ograniczenia, aby ci ludzie zostali wyproszeni ze sklepu, a
@Nemayu: Ale wiesz, że problemy Twittera są spowodowane przez:

- Melona, który nie chciał płacić za serwery
- wprowadzenie tego limitu w sposób, który jeszcze bardziej obciążył serwery, bo każde takie sprawdzenie, czy już taki post widziałeś to kilkadziesiąt dodatkowych zapytań

Wszystko wskazuje na to, że cała sytuacja, to pokłosie wszystkich nietrafionych decyzji Melona, które właśnie się skumulowały. Gadanie o scrapingu, gdzie Twitter ma ograniczony dostęp do API przez third-party, to
@RobieZdrowaZupke: jesteś w stanie przejrzeć 600 postów jako niezarejestrowany, albo 6000 jako zarejestrowany?
Generalnie wywalone mam w tego Twittera i sprawdzam jak chcę dowiedzieć się czegoś konkretnego, ale z tymi limitami to nie wiem nad czym sie spuszczacie.
Przecież to jest jakiś #!$%@? żart ten plan.


@jaqqu7: W sensie, że czytałeś ponad 6k postów na dzień i teraz czujesz się pokrzywdzony? Bo nie rozumiem do końca o co Ci chodzi.
@Anaheim: Nie place 8 euro Muskowi, żeby dostać nie jeśli znaczek i #!$%@? w dupę, a 600 postów to spokojnie w pół godziny można zużyć, gdy się przejrzy kilka dłuższych wątków