Wpis z mikrobloga

Istnieje sobie ludek o imieniu Hamza - jest to redpillowiec Pakinstańskiego pochodzenia który głosi że po siłowni i ogólnie po samorozwoju każdy będzie gigachadem który będzie pożądany przez tysiące, jeśli nie setki kobiet.
Ostatnio wyciekły zdjęcia ludzi którzy kupili jego (drugie) kursy samorozwoju z jego discorda. https://looksmax.org/threads/biggest-subhumans-ive-seen-on-hamzza-discord.753201/
Większość z nich jest brzydka, żeby nie powiedzieć zdeformowana.
Nawet ci którzy przeszli rygorystyczny trening i samorozwój wyglądają jakby urodzili się niedaleko Czarnobyla.
Wnioski pozostawiam wam.
#blackpill #redpill #przegryw
Umcia_Umcia - Istnieje sobie ludek o imieniu Hamza - jest to redpillowiec Pakinstańsk...

źródło: 3485308_1687557607168

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@Umcia_Umcia: no zadnych dziewczyn te chłopy nie wyrwą, ale z drugiej strony jakby nic nie robili to pewnie myśli o bohaterze codziennie by wjezdzaly, a tak jak ludzie chwalą się schudnięciem 20 kg to jest to jednak wyczyn i coś godnego szacunku
jeśli nie robia tego wszystkiego z myślą by znaleźć dziewczynę i jeśli to się im nie uda, to wpadna w jeszcze większy dół niz na poczatku, to spoko
  • Odpowiedz
@Umcia_Umcia: Przejrzałem sobie komentarze pod oryginalnym postem. Widzę, że poziom odpowiedzi anglojęzycznej blackpillowsfery nie zmienił się od czasu legendarnego forum - lookism.net ( ͡º ͜ʖ͡º) To dopiero była kopalnia beki. Szkoda, że zamknęli to złoto.
BlackpillRAW - @Umcia_Umcia: Przejrzałem sobie komentarze pod oryginalnym postem. Wid...

źródło: hscr

Pobierz
  • Odpowiedz
@Umcia_Umcia: w tym linku jest chłop co nie dość ze ulany, to ma suty na rożnej wysokości, o ja jebe, chłop docenił swą karłowatą posturę, jednakowoż pozbawioną takich głębokich deformacji po zapoznaniu się z tym materialem
  • Odpowiedz