Wpis z mikrobloga

wykopki, zamiast sie kompromitowac przeczytajcie cokolwiek o historii francji i o tym na jakiej zasadzie działa to państwo, poczytajcie o tym kto jest francuzem i uzmysłówcie sobie wreszczie, ze ci ludzie, ktorzy robią te zamieszki sa francuzami, mimo iz wasze p0laczkowate małe główki nie są w stanie tego zrozumiec. Francja nigdy nie byla jednorodna etnicznie, wielokrotnie przyjmowała chociażby emigrantów z polski, którzy póżniej stawali się francuzami, ich dzieci były francuzami, a nie polakami we francji, jestescie takimi ignorantami, ze szkoda na was śliny, jedyne co możecie to popisać sobie na wykopie, a w poniedziałek z powrotem do roboty, nara
#francja #bekazprawakow
  • 148
@lentilek: i jakie ma znaczenie, ze mieszkają od co najmniej jednego pokolenia, skoro mentalnie i pod kątem wartości na rynku pracy są na równi z type, który dziś zejdzie z pontonu? Zrytą banię to ty masz, lewactwem, skoro nie widzisz, że brak integracji tych ludzi i to, że zachowują się jak zwierzęta to doskonały argument przeciwko imigracji, bo pokazuje, że nie ważne ile pokoleń taki dzikus jest w kraju cywilizowanym. Pozostanie
Wykopki nie ogarniają że Francja przyjmuje imigrantów ze swoich kolonii już dobre 120 lat na zasadach trochę innych niż UE.

@Qiudo:
To ty nie ogarniasz, że te 120 lat pokazuje, że migracja NIE działa i do tego wszyscy piją.
Wy lewaczki mozecie żyć bajkową wizją, że tworzy się tem jeden człowiek i jedna rasa i nawet w to głęboko wierzyć. Probelmw tym, że kolorowi migranci mają WDUPIE WASZE NAIWNE #!$%@?.
A
@text: ale ja mam #!$%@? w murzynków z chatek z gówna xD
Moje lewactwo kończy się tam gdzie zaczyna się dziać komuś krzywda. Twierdzę jedynie że propagowanie wizji że we Francji burdel robią jedynie pontoniarze to głupota bo afrykę to oni i ich rodzice widzieli co najwyżej na globusie.
Winni za ten burdel są biali ludzie bo edukacja tam leży, asymilacja kolejnych pokoleń powinna następować wykładniczo. A we Francji masz getta
Twierdzę jedynie że propagowanie wizji że we Francji burdel robią jedynie pontoniarze to głupota bo afrykę

@Qiudo:
Ale kto tak mówi? Nigdzie nie widziałem takiej narracji.
Co najwyżej pokazuje się, że ci co dotrali teraz i w ostatnich latach, nie mają gdzie mieszkac i zakładają obozy gdzie popadnie.
Ci, którym się nieco lepiej powodzi, czyli unikają spania pod mostami, kończa własnie W TYCH DZIELNICACH, gdzie są migranci z ostatnich 50-120 lat!
@FrasierCrane: Takie to ma znaczenie, żeby ludzi uświadomić że nie powinno się ściągać do pracy ludzi z krajów muzułmańskich, afrykańskich o zupełnie innej kulturze jak to robi Pis. Bo co z tego że nawet te pierwsze pokolenie jest spokojne i grzecznie pracuje jak potem wychodzą takie kwiatki i takich ludzi się nie da ruszyć, bo są rodowitymi Francuzami według obywatelstwa.