Wpis z mikrobloga

Nie dajcie się zmanipulować znaleziskami które wpadają o Francji w ostatnim czasie, ich głównym celem nie jest informowanie o zamieszkach które tam właśnie trwają tylko zbicie kapitału politycznego przez skrajną prawice co łatwo wywnioskować po osobach wypowiadających się w tematach oraz nawet takich prostych rzeczach jak tagi do konkretnych znalezisk z odnośnikami do partii politycznej która ma w tym interes

w taki sposób robi się kampanie wyborczą po prawej stronie, na krwi i krzywdzie innych ludzi. zresztą nie pierwszy raz...

#neuropa #bekazprawakow #bekaznarodowcow #konfederacja #bekazkonfederacji #polityka #francja #wybory
Njal - Nie dajcie się zmanipulować znaleziskami które wpadają o Francji w ostatnim cz...

źródło: 1

Pobierz
  • 35
no bo jesteś lewackim antypolakiem. to bardzo proste.


XD #urojeniaprawakoidalne

Gdybym był takim wolnościowcem jak wy jesteście to byś już wylądował na #czarnolisto za rozsiewanie takich partyjnych i skrajnie populistycznych głupot, no ale masz szczęście że jestem tylko "lewackim antypolakiem".

Jedno za to jest pewne, WY - Konfederaci - brzydzicie mnie jak nikt, nigdzie i nigdy...
Jesteście dla mnie dosłownie jak obsrany kibel na HipHop Kempie #pdk
@Njal: Jakich imigrantów „przyjęliśmy” miliony? Podaj statystyki. Przynieśliśmy miliony uchodźców a to się różni od imigranta socjalnego. Do Polski przyjechała również spora liczba imigrantów ekonomicznych do pracy. Co świadczy o problemach demograficznych i prowadzi to do tego ze brakuje nam ludzi do pracy wiec są pożyteczni. Podaj statystyki ile zasiłków socjalnych wypłaciło Państwo Polskie dla imigrantów z poza Europy którzy pozostają bezrobotni i porównaj je do średniej Europejskiej.
@Mezomorfix:

Jakich imigrantów „przyjęliśmy” miliony?


Ukraińców, natomiast co do reszty świata to proszę bardzo - > https://pbs.twimg.com/media/FyLgPu6XwAIAKXP.jpg=

Podaj statystyki ile zasiłków socjalnych wypłaciło Państwo Polskie dla imigrantów z poza Europy


Mam to absolutnie w dupie, nie zbieram statystyk które potem mogę użyć w celach ksenofobicznych lub rasistowskich dodając coś w stylu że "potrzebny jest nacjonalizm", ja jestem wolnościowcem, jeśli ktoś tutaj żyje, płaci podatki lub po prostu egzystuje zgodnie z zasadami
nieźle się zesrałeś, tęczaku. lewica zawsze odwraca role i widzi ofiary wśród sprawców.


@smakowity_serek: To akurat jest domena PRAWICY, nie LEWICY - proste przykłady: jak kobieta włoży wyzywający strój i padnie ofiarą molestowania, to prawakoid obwinia JĄ, a nie osobę napastującą. Albo inny przykład: jeżeli dziecko wychowuje para jednopłciowa i to dziecko ma problemy z rowiesnikami w szkole, to prawacki mózg winą za to obarcza parę, a nie osoby, które są
@ziumbalapl: przecież to są dwa odmienne przypadki. ja jestem skrajnym prawicowcem, część z was, tęczaków, pewnie by mnie faszystą nazwała, choć to oczywiście nieprawda. ale nigdy nie zrzucałbym winy oprawcy na ofiarę napastowania seksualnego.
a pary jednopłciowe nie powinny mieć możliwości adoptowania dzieci, czy zawierania związków formalnych, gdyż jest to niezgodne z naszą tradycją kulturą i religią
@Njal: Mało tego, ostatnio to mieli duże zamieszki spowodowane tym, że podwyższył wiek emerytalny, taki z niego typowy populista-socjalista. A ten @smakowity_serek to raczej trolluje albo bardzo skonfliktowana jednostka. W innym wątku pisał, że jest gospodarczo socjalistą głosującym na Konfederację xd
@CultedelaRaison: Po pierwsze to nigdzie tak nie napisałem, wręcz podałem to jako informacje, po drugie jest peunta, no ale to trzeba wyjść gdzieś dalej, po za swoją piankową bańkę i zweryfikować informacje.

W innym wątku pisał, że jest gospodarczo socjalistą głosującym na Konfederację xd


@aegispolis: to akurat by się zgadzało, jest po prostu narodowcem, połowa z konfy to narodowi-socjaliści.
Ci których Korwiniści kiedyś nazywali że mają gwóźdź głęboko w mózgu