Wpis z mikrobloga

@SPACE_MARINE jak masz więcej niż 18-20 lat i nie chcesz, żeby polska zamieniła się w wegry białoruś lub rosje to tak, ale jak tego nie rozumiesz to dopiero "XDDDD" xd
@America: Mam nadzieję że znają się pod progiem wyborczym, mamy ludzi o poglądach lewicowych(nie mylić z lewakami) w każdej partii, może poza konfą, to wystarczy. Skrajna lewica czy prawica to rak i nie powinno jej być w sejmie i mediach, niech się chowają po swoich szurskich stronach marginesu
@Sesja: akurat robienie #!$%@? na ulicach to we Francji sport narodowy który nie ma nic wspólnego z pochodzeniem. Protesty żółtych kamizelek gdzie było 10 trupów i 3000 rannych były prowadzone głównie przez białych.
Ci ludzie to inny stan umysłu. Oderwani od rzeczywistości, żyją kurfa w jakimś swoim poje6any świecie, albo robią to celowo za $$.


@America: inny stan umysłu. wiem, bo studiowałem na lewackim wydziale, z ludźmi związanymi obecnie z lewicą czy zielonymi. oni naprawdę są tacy odklejeni i wierzą w swoje lewackie bzdury. opłacana przez sorosa neuropa na wykopie to mniejszość w tym środowisku.