Wpis z mikrobloga

@Czarnyczlowiek Pan się odczep od stosunków z pracownikami niższego szczebla. Przez całą karierę w korpo zawsze miałem większy szacunek do Pań sprzątaczek czy recepcjonistek niż do "derektorów". Niezależnie od firmy.
też mi się marzy taka Polska. no niestety panie areczku, ale to raczej nie w tym życiu


@szzzzzz: @Czarnyczlowiek Druga sprawa czy taki kraj istnieje lub istniał kiedykolwiek. Pod pewnymi względami dość łatwe i wykonalne jak śluby dla lgbt, ale szacunek dla imigrantów czy pracowników niższego szczebla- w Polsce w stosunku do świata i reszty Europy wcale nie jest najniższy niestety, powiedziałbym, że to wygląda to dobrze, co źle świadczy zwłaszcza
nigdy nie spotkałam się z gorszym traktowaniem z tego powodu, wręcz przeciwnie.


@szzzzzz: hmm no tak, ale wciąż to dowód anegdotyczny, mój z UK jest odwortny, choć tak samo anegdotyczny. Zależy na kogo się trafi, Anglicy na pewno sa bardziej otwarci niż np. Szwacjarzy, ale ten Brexit nie wziął się znikąd.
@Czarnyczlowiek: Dla par homo można wprowadzić związki partnerskie.
I mieszkania nie kosztują 1000 wypłat minimalnych. W przykładowym Gnieźnie znajdziesz spoko mieszkanie za 300 tys. zł - to jest 85 wypłat minimalnych.
Wiem, wiem, odpowiadam na śmieszny wpis.