Wpis z mikrobloga

@DGnov: chyba nie jesteś świadomy tego, że ona legitnie na tym tagu zbierała info o raszei, wejdź na jej stories na ig, 30 wrzut o robalach, niestety cipisko ma poparcie i bankowo wyśle robale na odwyk, tzn przyłoży do tego obrzydliwą rękę
Wiem że to chora feministka która zarabia jako influencerka #!$%@?ąca się we wszystko. Nienawidzę takich kobiet więc nie bede tam wchodził na jej sociale bo mnie nie obchodzi co ma do powiedzenia i jej życie. Chlopaki odpalaja strima zeby przezyc sa jacy sa tak, doobra #!$%@? odwyków mariusz miał 9 i jej dzialania sa tylko i wylacznie pod lajki na instagramie i pozycja spoleczna na tym #!$%@? instagramie tak. Ja jako widz
@ofnis666: ma medialne poparcie, jest znaną aktywistką, o ile tej pory psy wpadały, pytały co słychać i odchodziły, tak teraz z uwagi na medialną nagonkę pozawijają robaki, druga sprawa czyli sąsiedzi, kwestia czasu jak Staśko dotrze na raszei, ona sama twierdzi że zgłosiła sprawę do rzecznika praw człowieka
@ofnis666: Będzie tylko o nich gadać i nic wiecęj nie zrobi bo chłopaki to inny świat którego nie rozumieją te #!$%@? z internetu, a Wam za to że śledzicie takie #!$%@? w internecie #!$%@? w dupe