Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki, aplikowałem do audytu ogólnego kmpg, testy poszły całkiem okej i po tygodniu oddzwoniła babeczka, że w audycie ogólnym mają rekrutację wstrzymaną i czy chce spróbować w Audyt End to End. I tutaj moje pytanie, czy wiecie z czym to się je? Jakie wynagrodzenie dla A1? Rekruterka powiedziała mi, że po pół roku jest mozliwosc przeniesienia się do Audytu ogólnego i mysle czy może warto spróbować i za pol roku się przenieść bo może będzie łatwiej tak się dostać do audytu ogólnego niż znowu klepać te testy? Help

#big4 #korposwiat #praca #pracabaza
  • 5
Idź i przed sezonem się przeniesiesz po przez rekrutację wewnętrzną, zamknie się to pewnie w dwa tygodnie z podpisaniem nowej umowy/aneksem.
@kentaki3000: kocopały. Masz dostęp do intranetu, rekrutacji wewnętrznych oraz tych zewnętrznych. Stwierdzisz po 3 miechach, że to nie to, składasz kwit i dostajesz robotę -> raz, że nie muszą szukać na rynku kogoś i przeprowadzać całego procesu, dwa jak już jesteś wewnątrz to w teorii jesteś ogarnięty. Grade A i Intern to żadna wartość dla aktualnego zespołu, jesteś zasobem. Partner nawet nie wie kim Ty jesteś więc jak widzi wniosek do