Wpis z mikrobloga

Ten nowy menel, Tomek sprawia że tęskni się za Geremkiem. Normalnie dałem rady słuchać go dwadzieścia sekund. Normalnie najbardziej szary i niczym nie wyróżniający się skromny pijaczyna. Tam to by musiał przyjechać barman Haras i zaserwować mu "Truciznę Majora" czyli blend rozpuchu z wódą.
Mam tylko nadzieję że przez takich nijakich gości wpływy na mlecznym gównie będą spadały bo ludzie nie wyrobią z tym typem
#kononowicz
  • 10
  • Odpowiedz
@zombine: A od czasu gangrenka to ilu już tych nowych meneli się tam przewinęło już tam razem z tym tomeczkiem co ma mordę jak tatarskie siodło? Bo nie oglądam w ogóle tego mlecznego warchlaka.
  • Odpowiedz
@GienekKupiec1986: ale przynajmniej smieszne historie opowiadal a jak sie wkurzyl to jechal po knurze. A ten tomek to nawet zdania zlozonego nie powie, taki totalnie bezbarwny chlopek.
  • Odpowiedz
@zombine: nie trzeba wachac nitro, zeby byc „gwiazdorem”. Chlopakom brakuje charyzmy. Nie wiem czy to celowe, ale ostatnio biora z agencji meneli niemieckiego takich „cichych”, wycofanych meneli.
  • Odpowiedz
Tam to by musiał przyjechać barman Haras i zaserwować mu "Truciznę Majora" czyli blend rozpuchu z wódą.


@zombine: tydzien minal a wy juz tesknicie za lajtami bestii z sedziszowa XD spodobala sie wam ta szczypta sadyzmu
  • Odpowiedz
@zombine: przecież to skończyło się jak szczur się od knura wyprowadził. Nie ma sensu tego oglądać, a ostatnie miesiące to czysta agonia.
  • Odpowiedz