Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Zaczyna mnie trochę wkurzać pytanie "gdzie pracujesz?", bo masz 20 parę lat nawet przez taksówkarza. No kurna, mam odłożone oszczędności, ciężko pracowałem, więc skupiam się teraz na innych rzeczach.

Jak powiem, że nie pracuję to już mogę być potencjalnie brany za nieroba lub typa żyjącego z hajsu rodziców. Nikt nie zapyta o trudną przeszłość, którą miałem trudną ,a niektórzy nawet krzywo patrzą, bo mogę sobie pozwolić na niepracowanie. Nic na to nie poradzę, że umiem gospodarować pieniędzmi i je zarobić.
#zalesie #neet



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Notatka moderatora: Bait słabej jakości - ale puszczę ;)
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 16
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: pytają gdzie pracujesz, bo nie wiedzą, w zależności od tego co robisz, czy mogą cię szanować, czy nie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nie dziw się, że prymityw zadaje prymitywne pytania, polskie społeczeństwo to w większości plebs na dorobku, stare elity wyrżnięte, nowe jeszcze nie zdążyły się wykształcić.
  • Odpowiedz
@sprawdzajacy: znaczy wiesz temat zazdrości to jest inny temat, ale tu chodzi o to że jak można nic nierobić cały dzień? przecież to chłop może z nudów umrzeć - takie podejście mają ludzie a w szczególności starsze pokolenie
  • Odpowiedz
@Adom007: Tak też racja. Powiem Ci że "pandemia" mi potwierdziła to w co wierzyłem że nawet przy nieograniczonych (niemożliwe, chyba że do pewnego stopnia dużych) zasobach i tak trzeba coś robić i "podróżowanie" też się znudzi.
  • Odpowiedz