Wpis z mikrobloga

Jedną z rzeczy najbardziej mnie #!$%@?ących w tym serialu jest to że plejada aktorów w tej wysokobudżetowej produkcji składa się praktycznie z samych aktorów, których kojarzę tylko i wyłącznie z wiedźmina XD Jedynie Cavilla kojarzyłem wcześniej, reszta to dla mnie kompletnie anonimowi ludzie. Dlatego bardzo się podjarałem gdy Mark Hamill sam się zgłaszał do serialu, liczyłem na jakiegoś większego aktora poza Cavillem. I nie mówię że oczekiwałem Deppa czy di Caprio w Kaer Morhen, ale takie persony pokroju Normana Reedusa, Chrisa Evansa czy Riza Ahmeda można byłoby się spodziewać... Takich aktorów co nawet nazwisk nie kojarzymy, ale po zobaczeniu ich byśmy od razu powiedzieli: ooo, znam go z x! Niestety, albo oni wiedzą jaki to jest gniot więc mamy anonimowych dotychczas aktorów, albo produkcji, niczym na CGI i w tym aspekcie oszczędza. A przecież mowa o największej i jednocześnie chyba, najbogatszej platformie streamingowej, która do innych seriali jest w stanie zatrudniać, nawet nie wielkie, a największe nazwiska... #wiedzmin #netflix #seriale
michalxd21 - Jedną z rzeczy najbardziej mnie #!$%@?ących w tym serialu jest to że ple...

źródło: obraz_2023-06-29_191103235

Pobierz
  • 2
@hunahakuna: to przede wszystkim. Jak obejrzałem film na YT gdzie Ciri, Yennefer i Jaskier nie ogarniają kompletnie nic, to nie wiem jak oni chcieli to stworzyć. Pewnie produkcja ich wzbogaci o kilka milionów, i nawet #!$%@? nie wymagać o nich żeby się zapoznali z postaciami. Żałosne od samego początku...