Wpis z mikrobloga

Mam takie trochę z dupy pytanie. Czy mając lat 30 można się dobrze bawić w Minecrafcie? Ta gra zawsze kojarzyła z dziećmi / ludźmi mocno młodszymi ale gdzieś ostatnio wyskoczył mi jakiś film i wygląda to mega spoko i jest dużo bardziej rozbudowane niż myślałem.

#minecraft
  • 6
  • Odpowiedz
@mikra25 jest super, gram od jakis 7-8 lat. mam teraz lat 20. dalej tak samo wciąga. kiedys uwielbiałam tryb kreatywny teraz lubie grać na survivalu i słuchać pastolektora przy nudnienszej czesci w postaci kopania materiałów budowlanych. buduje sobie miasta, wioski, kościoły, bunkry. A jak po wielu godzinach zbuduje to chodzę i podziwiam" trud" mojej pracy. bardzo satysfakcjonujace. fajne są również serwery, od kiedy mam mc Premium (8 lecialem na piratach) mam dostęp
  • Odpowiedz
Zawsze się można dobrze bawić przy minecrafcie jak się lubi tego typu gry :)

Sama mam prawie 4 dychy na karku i gram prawie codziennie. Dzieciaki dostały na gwiazdkę - na początku sceptycznie do gry podchodziłam. Aaaaale po paru mies. parzenia jak młodzi grają, sama spróbowałam. i tak gram już 4 czy 5 lat i uwielbiam i mi się nie nudzi :D

Jestem fanką zbieractwa, uwielbiam kopać i budować duże rzeczy -
  • Odpowiedz
@mikra25: jeśli chcesz spróbować to zapraszam do mojej ekipy na serwer, mamy ludzi w wieku 25-34 lata :) gramy sobie po robocie i wieczorami w weekendy, klasyczny survival i każdy sobie buduje jakieś domki i budowle
sha128 - @mikra25: jeśli chcesz spróbować to zapraszam do mojej ekipy na serwer, mamy...

źródło: mc

Pobierz
  • Odpowiedz