Wpis z mikrobloga

@Kutafonix215: @ksiezycoweNieruchy @klefonafide taki ruch, ze do mnie non stop spamuja deweloperzy na maila z ich ofertami mieszkan, nawet dzwonia czy jeszcze szukam mieszkania i czy moga jakos pomoc ;) miesiac temu bralem mieszkanie u dewa to mial kilkadziesiat wolnych mieszkan i.. dalej je ma :)

wydaje mi sie, ze wiele osob mylnie uwaza, ze bedzie jakis totalny #!$%@?. Nie ma kasy, nie ma zdolnosci, kto mial to kupil na 0%
@klefonafide: Na to właśnie liczę. Ogólnie wydaje mi się, że dużo osób mało czyta o tym programie, a ich wiedza jest taka, że "no coś tam pieniądze dają na mieszkanie to bieremy helena", a potem się okazuje, że trzeba spełnić parę warunków np. miec ogólnie zdolność.

Napaja mnie to lekkim spokojem, a sam nie mam jakiegoś ciśnienia na ten program. Jak się uda wyłapać mieszkanie z tym kredytem to spoko, jak
albo oznacza to ze kazdy glupi chce ten kredyt, nawet ludzie co sie niezbyt interesowali xD


@Kutafonix215: no o tym mówię a jaki jest finał wniosku kredytowego złożonego przez kompletnego nieogara? Opluty ze śmiechu monitor analityka.