Wpis z mikrobloga

@WielkiZderzaczHarnoldow: Ale pokaż chociaż jedną prorosyjską wypowiedź kogoś z konfederacji ty lewaku jeden. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Najbardziej w konfiarzach bawi to, że oni się uważają za lepszych od pisowców, mimo, że dokładnie tak samo jak pisowcy dają się łapać na populizmy w stylu "zlikwidujemy podatki, wprowadzimy wolny rynek i każdy będzie bogaty" i wierzą w to w co chcą wierzyć. XD
  • Odpowiedz
Przecież wszystko co oferuje Lewica ma za zadanie mnie jako młodego mężczyznę zgnoić.


@ZlotyJakub: tak to jest jak wszystkie informacje jakie masz na temat lewicy pochodzą z prawackich fejk niusów i konfederackiego #!$%@? od rzeczy
  • Odpowiedz
@ZlotyJakub: nie wiem co zachęci ciebie, bo cię nie znam. Odnosząc się do spraw, które dotyczą każdego obywatela to fajną wg mnie ofertą są: zrównanie wieku emerytalnego, prawa pracownika, to że w przeciwieństwie do rządów PiSu i ewwntualnych rządów konfy, jak twoja żona będzie w nieciekawej sytuacji medycznej podczas ciąży to rząd Lewicy na pewno nie skaże jej na pewną śmierć. Jeśli będziesz miał dziecko, które okaże się być osobą
  • Odpowiedz
zrównanie wieku emerytalnego

A to chwalę.

Jeśli będziesz miał dziecko, które okaże się być osobą LGBT, to lewica w przeciwieństwie do konfiarzy nie będzie na twoje dziecko szczuć

No słabo mi się widzi, że ktokolwiek z politycznych będzie mi mówić jak mam wychowywać swoje dziecko. Reszta to same populizmy, a i najważniejsze, że nie PIS, konfa i kościelni. To taki #!$%@? a nie program.
  • Odpowiedz