Wpis z mikrobloga

Atal to bardzo dobry deweloper. Mieszkania z Atal są zawsze bardzo wysokiej jakości dlatego z czystym sumieniem gratuluję wyboru. To bardzo dobry wybór. Samemu też myślę nad zakupem czegoś od nich. Muszę się pospieszyć bo tanio już było i niestety ceny na rynku będą rosnąć o 20% w tym roku.
@noke: Daj znać jak ci poszło ale jeśli to nie jest totalny paździerz to wg mnie będzie ciężko, ssanie na rynku zaczyna przypominać to co się działo w 2021
via Wykop
  • 0
@GOHAN: @DeoLawson
Oddanie za 2 lata -> niestety albo stety ale tutaj kredyt 2% tak dobrze siądzie (okres karencji nie jest finansowany), więc nieruchomość nie jest oblegana
prawie wszystkie mieszkania są dostępne
nie jest to miasto gdzie się kupuje mieszkania na inwestycję
obok jest kilka innych inwestycji, niektóre nawet tańsze (ale mi nie pasują)
w tej samej inwestycji są tańsze mieszkania (m2/zł)

No jest tego trochę
@francoisinho: nie jest to żart. Nie znam nikogo kto by narzekał. Mam kilku znajomych którzy kupowali i są bardzo zadowoleni z wyboru. Byłem u nich i powiem bez kozery że zazdroszczę im wyboru. Wysoka jakość wykonania, żadnych niedoróbek i materiały wysokiej jakości. Warto ich rozważyć.
Atal to masówka, mają słabe i dobre inwestycje, dlatego jednej będzie zachwalał a drugi narzekał. Zależy jaki akurat wykonawca się trafi, w dużej mierze to po prostu loteria. Wydaje mi się że w lepszych lokalizacjach projektują trochę lepiej ale cudów bym nie oczekiwał, na pewno na rynku są gorsi deweloperzy.
@noke: Przed podpisaniem umowy rezerwacyjnej masz już mieć dogadana cenę, wytknięte błędy i problemy i dopiero wtedy pakować się do miski z deweloperem w formie podpisywania czegokolwiek.

Ja też chciałem 10% rabatu i lepszy schemat płatności, udało mi się raptem 3% i #!$%@? schemat płatności ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wszystko oczywiście będzie się odbywało w atmosferze sztucznego pośpiechu, popędzania, FOMO i jak sie nie podoba to mam