Wpis z mikrobloga

@karetpoker: Bo ludzie mieli dosyć Tuska i PO. A teraz zapomnieli o ich rządach i aferach sprzed 8 lat. Nie mówię tu o jakiś ośmiorniczkach XD Więc teraz Tusk jak pokazywany jako bohater który uratuje Polskę.
Wydaje mi się że sporo młodych ludzi w ogóle nie pamięta rządów Tuska, a są omamiani za pośrednictwem Tiktoka gdzie Tusk kreuje się na spoko polityka, zresztą Mentzen robi to samo XD
@karetpoker: nałożyło się na to wiele kwestii.
Po pierwsze afera taśmowa i ucieczka Tuska z kraju, a jak wiemy reszta tej partii to idioci, więc kampania wyborcza praktycznie nie istniała.
PiS wybrał kandydata, który był mało znany i dla wielu był powiewem świeżości, poza tym na tle Bronka prezentował się jak mąż stanu.
Było też duzo akcji internetowych, które nabiły poparcia Dudełowi przedstawiając go jako śmiesznego pana z memów.
@karetpoker: Plus wtedy spoleczeństwo ostro skręcało w stronę prawactwa, patriotyzmu i innych takich, bo PO było uznawane za ojkofobiczne xD Dzisiaj jest w drugą stronę, bo PiS im to obrzydził, to większość spoleczeństwa zlewaczało.
@Anon_daru ja wiem czy zlewaczało, Polskie społeczeństwo nadal jest w większości antyimigranckie i antyLGBT, to że mniej osób chodzi do kościółka, popiera zakaz aborcji czy in vitro czy to, że Marsz Niepodległości już się przejadł nie znaczy, że społeczeństwo zlewaczało.