Wpis z mikrobloga

Moze i sie ubezpieczysz za te 40zł, ale od jakiejś mega rzadkiej choroby dotykajacej 0.00001% populacji, oczywiscie po tym jak doglebnie zbadaja ciebie i cala twoja rodzine czy czasem nie miales jakichs predyspozycji xD
@BojWhucie: Hahaha, laska chyba myśli, że prywatne ubezpieczenie zdrowotne to takie jakie kupuje lecąc na Rodos i że ktoś ją ubezpieczy od wszystkich możliwych chorób za 4 stówki miesięcznie ( ͡° ͜ʖ ͡°) O ja #!$%@?, wyborcy Konfederacji to jednak zupełnie inny poziom odklejenia i w kwestii naiwności ekonomicznej bardzo przypominają mi wyborców PiS xD
@apee: i te 500 USD to tak dużo? Jakie tam są pensje? Zobacz na swój pasek wypłaty ile płacisz miesięcznie na nfz, a później pomyśl co za to dostajesz. Szczerze to aż mnie zszokowało, że to jest 500USD i takie są problemy, aż mi się wierzyć nie chce, byłem przekonany że to 1000-2000 USD
@trescoronas: zalezy wszystko jaki pakiet itp, moze byc i 500USD ale wysokie deductible tj. kwota ubezpieczenia do ktorej musisz wyskakiwac z hajsu sam z wlasnej kieszeni. masz deductible 10k np to do 10k na rok musisz sam pokrywac koszty leczenia a dopiero pozniej wskakuje ubezpieczyciel i to czesto nie w pelni a jako copay tj. pokrywa np 60-80% leczenia a ty dalej placisz. takie bdb pakiety gdybys chcial prywatnie to kolo
co nie zmienia faktu ze 9% na nfz to jeszcze gorszy stosunek cena/jakosc xD


@tumulec: no nie wiem, przynajmniej nie ma u nas ryzyka, że jakby wydarzyło się coś poważnego to przypadkiem zawiozą Cię do szpitala którego nie obejmuje twoje ubezpieczenie, albo trzeba dokonać zabiegu którego nie obejmuje twój pakiet to musisz latami spłacać jego koszta
Ja przebijam - każdy, kogo znam, żyje.


@aegispolis: tak będzie do śmierci pierwszego znajomego. Nie dość, że nie żyje to jeszcze wiesz gdzie leży. Lub też leżą jego szczątki. Także nadal go znasz ale to już trup.