Wpis z mikrobloga

@rsnbl: weź pod uwagę, że po wyborach nie potrzeba im wymówki, żeby nie dotrzymać słowa. Ogólnie ludzie za bardzo wierzą w to co teraz wszystkie partie mówią. Nawet PiS, który niby tak dotrzymywał tego słowa, zaraz po utworzeniu rządu wrzucił Macierewicza na ministra obrony, a obiecywali tego nie robić.
Tak samo Konfederacja - oni nie dotrzymają słowa, nie ma cienia szansy na to. Tam nie ma żadnych elit politycznych, zdolnych przeprowadzić
Tam nie ma żadnych elit politycznych, zdolnych przeprowadzić sensowne reformy


@Kuduro: a jednocześnie na wykopie próbowali zrobić aferę, bo memcen spytał byłego dyrektora Departamentu Podatków Dochodowych o opinię nt. ustaw, bo szukali powiązania z PiSem na siłę

jak aborcja


gówniany i dyskusyjny temat, który zresztą wymaga ruszenia konstytucji, wcześniej byłem za liberalizacją, po czym lekarka otworzyła mi oczy, że to nie jest takie proste i aktualny konstytucyjny kompromis jest lepszy, niż
"a jednocześnie na wykopie próbowali zrobić aferę, bo memcen spytał byłego dyrektora Departamentu Podatków Dochodowych o opinię nt. ustaw, bo szukali powiązania z PiSem na siłę" - akurat w wiedzę Mentzena na temat podatków wierzę, ale wejście Konfy do rządu to coś więcej niż same podatki. Zobacz jak PiS spaprał politykę zagraniczną chociażby. Zobacz też jak niedyplomatycznie zachowują się politycy konfederacji. Każda partia ma swojego "bulteriera", który rzuca mega skrajne poglądy, ale
@CzyWszystkoJestJuzZajete: chce umiarkowanej partii, która obniży zbędny socjal, wprowadzi ograniczenia 500+, poprawi relacje w polityce międzynarodowej i nie będzie robiło afer co 10 minut. I wywali Holecką na zbity pysk. Póki co największe szanse są, jeśli wygra KO i nie dotrzyma obietnicy z 800+. Chciałbym mieć lepszy wybór, ale obecnie większość społeczeństwa jest przećpana rozdawnictwem. Dlatego też rozumiem tych, którzy widzą nadzieję w Konfederacji, ale wg mnie to jest potworny bait
niedyplomatycznie zachowują się politycy konfederacji


@Kuduro: w sensie o czym mowa? bo ja kojarzę głównie mocną krytykę tego, jak dajemy się wszędzie dymać, a ostatnio szczególnie Unii i Ukrom. imo nie jest to coś, co da się ocenić dopóki serio nie będą mieć jakiegokolwiek na to wpływu, idk może się mylę

każda partia ma swojego "bulteriera", który rzuca mega skrajne poglądy, ale Konfa ma ich mrowie


nie wydaje mi się, by
zapewne KO nie dotrzyma obietnic socjalu i na to liczę

@Kuduro: A potem kłamcy przegrają następne wybory z pisem lub jego następcą. Brawo.

Nie można po prostu nie obiecywać socjalu?