Wpis z mikrobloga

  • 0
@choochoomotherfucker: w sprawach międzyludzkich jestem gorzej niż dziecko... kiedyś dziewczynie powiedziałem ze 70km to strasznie mało. Hodowanie dzieciaka komputerem nie jes najlepszy pomysł na posiadanie dziecka. Nie wiem siostra, ktoś z roboty, może i nawet matka.
@mati1990: dlaczego miałaby leżeć przed operacją? Spójrz zwyczajnie z perspektywy osoby niejeżdżącej- to nie o jazdę na rowerze chodzi, bo jej w każdej chwili może nie być. Jakiś czas temu ścięła mnie z nóg choroba dość konkretnie i niebieski był przy mnie pomimo niej, nie patrzył czy przejadę dystanse na rowerze tylko delikatnie pomagał mi wrócić do normalnego funkcjonowania na codzień. Może przez to doświadczenie spokorniejesz jak chodzi o patrzenie na
  • 0
@kasiknocheinmal wypadki chodzą po ludziach, i sama świadomość że kogoś wciągnąłem w rower i przez to miała wypadek. a tak jak dziewcze jeździ to ma świadomość ze może coś takiego się stać.
@mati1990: nie rozumiesz. Wypadek może zdarzyć się wszędzie, nie tylko na rowerze i to, że ktoś nie jeździ na rowerze, nie jest cechą do odrzutu, Ba, można się rozchorować z dnia na dzień. Ale trochę poleżysz, porehabilitujesz się, może w końcu dojrzejesz.
@mati1990: ale ja nie mówię o tym, że ona ma mieć wypadek. Mówię o tym, że teraz ty się nie wybierzesz na rower przez dłuższy czas i równie dobrze ciebie by ktoś mógł odrzucić przez taką nieważną cechę. Masz czas do weryfikacji swoich wymagań, bo nie wierzę, że tego w końcu nie zrobisz. Zamiast chcieć laskę inteligentną i ciepłą, to wolisz byle jaką, byle jeździła, gdzie ta cecha nic zupełnie nie
  • 0
@teryuu sam ze sobą, w zeszłym roku może i fakt na długo nie pojechałem al praktycznie dziennie gdzie indziej bylem 100 -600 km dziennie tylko samotność dobija