Wpis z mikrobloga

@anonimek123456 Rasizm to racjonalna niechęć przed obcymi grupami etnicznymi.. Widzisz, taka miedzy nami różnica ja wiem czym jest rasizm, a ty jedynie co robisz to robienie z tego czegos obraźliwego.
Nie pisz do mnie lewacki pomiocie.
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Chcą stworzyć jedną rasę mieszając białych i azjatów (arabów) oraz czarnych. jedna ciemna masa pozbawiona korzeni i tożsamości narodowej, którą będzie można łatwo centralnie sterować, dlatego też teraz tak mocno są promowane związki białych i czarnych w mediach oraz ośmieszanie białych mężczyzn
jak ktoś chce się dowiedzieć czegoś więcej o tym temacie: https://www.bitchute.com/video/jSD7Kt4mHwhU/
milliebobbybrown666 - @Kopyto96: Chcą stworzyć jedną rasę mieszając białych i azjatów...

źródło: bialyvsczarny2

Pobierz
  • Odpowiedz
Nie ma nic złego w rasizmie, to po pierwsze.


@SPACE_MARINE: Czyli rozumiem, że ojciec alkoholik cię bił i siedzi w kryminale za kradzieże a matka na zasiłku?

W końcu każdy Polak to złodziej i alkoholik a w generalizacji i ocenie ludzi na podstawie kilku jednostek nie ma nic złego.
  • Odpowiedz
@m0rgi

Czyli rozumiem, że ojciec alkoholik cię bił i siedzi w kryminale za kradzieże a matka na zasiłku?


Ty sie lepiej nie bierz za rozumienie, bo masz z tym na bakier synek, zajmij sie swoją prosta pracą. Jak twój prosty rozumek połączył te dwie rzeczy, wiesz tylko ty sam XD

W końcu każdy Polak to złodziej i alkoholik a w generalizacji i ocenie ludzi na podstawie kilku jednostek nie ma nic złego.
  • Odpowiedz
@Kopyto96: To dobrze, że Suntago oferuje przygodę dla polskiej kobiety z Mokebe. W życiu polskich kobiet nie ma nic bardziej cennego od romantycznych chwil spędzonych w towarzystwie Mokebe a później igraszek i spełnienia seksualnego jakich nie uświadczy ze strony polskich beciaków.
  • Odpowiedz