Wpis z mikrobloga

co jest grane USA odtajniło zapis rozmowy Tusk Bush. Dlaczego działają na rzecz niepraworządnego rządu, gdzie ta kaili trzeba rezolucje w pe uchwalić po ile te rezolucje tam chodzą, oni naprawdę nie oglądają tam źródła całej prawdy całą dobę tjefałenu ani nie czytają prawdziwych newsów z onetu nie no skandal trzeba do USA tego timmermansa wysłać niech ich tam sprawdzi, a nie czekaj, dostałby kopa w dupę( ͡ ͜ʖ ͡)
#ukraina #wojna #rosja #polska #usa #ameryka
  • 24
  • Odpowiedz
  • 0
@garar2: ale jak można odtajniać taką rozmowę. Przecież na tym korzysta kraj w którym upadła demokracja. I to jeszcze demokraci robią co jest grane. Widać nie znają całej prawdy całą dobę, trzeba im włączyć tjefałen i dać poczytać onet. A z tą tarczą to co się czepiają w tvp info, rządzili do 2007 mogli zrobić tą tarczę, Donald był zbyt niezależny, żeby być podnózkiem USA!
  • Odpowiedz
Ale oni odtajniaja wszystkie rozmowy po jakims czasie. Niektore nawet od razu. Bardzo nieskladnie piszesz, low quality bejt.
  • Odpowiedz
  • 0
ale nie przed wyborami gdzie kraj w którym upadła demokracja może dalej tkwić w tym, jak tak można?
  • Odpowiedz
  • 0
to jest przekaz dynamiczny, przez co odbiór jest oczywisty i dosadny, ale jak się treść nie podoba to zwraca się uwagę na sposób gagatki
  • Odpowiedz
  • 1
@aa-aa: Byś napisał, że masz dauna to by wszystkim się żal zrobiło, tak to wszyscy mają tu o #!$%@? chodzi.
  • Odpowiedz
  • 0
@aa-aa ale ja nie wiem o czym mówisz kompletnie bo skomentowałem jedynie że względu że ten wpis jest tak bez składu jakbyś pisał to w trakcie wylewu
  • Odpowiedz
  • 0
@aa-aa żeby dowiedzieć się co siedzi w twej głowie musiałbyś stworzyć wpis, który inna osoba będzie w stanie rozszyfrować
  • Odpowiedz
  • 0
@aa-aa straszne mieć takie odchyły żeby tak przezywac polityków. chyba już śledzenie patostreamow jest mniej toksyczne dla zdrowia psychicznego xD
  • Odpowiedz