Wpis z mikrobloga

@whitepilled_: Zabijanie się z powodu niewiernej laski to akurat spora głupota. Na kim to zrobi wrażenie? Bo na pewno nie na niej, a jeszcze jak będzie toksyczna to będzie miała potwierdzenie że koleś był słabym nieudacznikiem który nie był jej godzien.

Dlatego tak bardzo ważna jest redpillowa świadomość swojej wartości.
Zabijanie się z powodu niewiernej laski to akurat spora głupota.


@Oskar_STS: Nikogo nie zachęcam do takich radykalnych działań, ale łatwo się mówi takie rzeczy jako obserwator z boku, a znacznie gorzej odbiera to człowiek, który został zraniony.

to będzie miała potwierdzenie że koleś był słabym nieudacznikiem który nie był jej godzien.

Dlatego tak bardzo ważna jest redpillowa świadomość swojej wartości.


@Oskar_STS: To ona nie jest godna nikogo normalnego skoro potrafi
@whitepilled_ rozumiem że zraniony człowiek odczuwa to bardzo złe jeśli posuwa się do takiego radykalnego czynu.

Takim ludziom potrzebna jest pomoc psychologa, bądź środowiska ludzi którzy pokażą że taki szon który zdradził, nie jest warty jakiejkolwiek uwagi bądź pamięci.

Laski nie maja skrupułów a tym bardziej takie ktore zdradza bo one i tak znajda wytłumaczenie na swoje czyny. I nie przejmą się zbytnio jak ktoś się zabije z ich powodu (pamietam jak
pamietam jak laska zostawiła mojego kolegę kiedyś on się wyhustal, a ona nawet nie przyszła na pogrzeb a za pare miesięcy bujala się z nowym fagasem


@Oskar_STS: Obrzydliwe zachowanie.

Wiec można mówić że ktoś się zabił z ich powodu i próbować zmieniac myślenie toksycznych kobiet , ale lepszym pomysłem będzie odbudowa własnej wartości i pokazanie kto tak naprawdę rządzi w relacjach.


Lepszym pomysłem będzie trzymać się z dala od toksycznych lasek