Wpis z mikrobloga

Obejrzałam właśnie ten filmik, gdzie ukraiński żołnierz wyskakuje z bradleya i niefortunnie ląduje prosto na minę i urywa mu nogę.
Przesrane w tak młodym wieku stracić kończynę. Jedyne co mnie pociesza to to, że jak już Ukraina wygra to kobiety które wrócą będą pewnie do niego się ustawiać kolejkami żeby tylko być z bohaterem który no jakby nie patrząc walczy o ich wolność. Myślę, że one bardziej będą go rozrywać żeby tylko mieć go dla siebie niż ta mina ;p

#wojna #rosja #ukraina #przemyslenia
  • 97
Niech ktoś wstawi historie tego bohaterskiego żołnierza co miał cała twarz poparzona, miał narzeczona, wrócił to był ślub, później rodowód i samobój z tego co pamietam
@Mimps: hahaha co ty klepiesz, Ukrainki to chcą złapać jakiegoś bogatego typa z Zachodu albo Polaka, a nie bujać się z niepełnosprawnym. Byłam na Ukrainie i pracowałam z Ukraińcami i znam mentalność tych ludzi. Kobiety bardzo dbają o wygląd, bo jest duża konkurencja. Faceci tam to złodzieje albo pijacy, dlatego żeby złapać normalnego trzeba się postarać. Normalne jest też posiadanie kilkorga dzieci z różnymi facetami, to też pełna rodzina to wcale
Ukrainki to chcą złapać jakiegoś bogatego typa z Zachodu albo Polaka, a nie bujać się z niepełnosprawnym


@beuntrue: zamień Ukrainki na Polki, a Polaka na Niemca i też się zgadza
@lexico: to już nie te czasy ;) kiedyś i owszem. Poza tym uwierz, że nawet kiedyś Polki miały więcej godności :P Poza tym jeszcze dodam, że Polki są nauczone pracy, a one jedyne co potrafią to robić paznokcie. Tam jest niski poziom wykształcenia wśród kobiet i w ogóle wśród ludzi.
Jedyne co mnie pociesza to to, że jak już Ukraina wygra to kobiety które wrócą będą pewnie do niego się ustawiać kolejkami


@Mimps: jakie naiwne ( ͡° ͜ʖ ͡°)