Wpis z mikrobloga

Może ktoś polecić trenera biegania online? Na internecie jest pełno od 150 do 500zl msc i ciezko zdecydowac. Ma ktos doswiadczenie z takim trenerem, a moze sam nim jest i chce pomoc mirkowi w przygotowaniu sie do maratonu i nie #!$%@? zakładu? #bieganie
  • 9
@kuppaa trener za 150 zł nie będzie lepszy niż gotowy plan z neta. Taki za 500 może,ale nie musi. Jakbym sam szukał, to bym rozglądał się raczej lokalnie.
  • 0
@marcus777 technika biegu ok, tutaj nie zweryfikuje ale raczej doradzi skad czerpac informacje na jej temat. Przy dzisiejszych zegarkach i opaskach wydaje mi sie bez problemu weryfikowac efekty biegania.
@kuppaa: polecam ci trenera Artura Kozłowskiego z planbieganie.pl
Artur reprezentował PL na olimpiadzie i wygrał maraton warszawski. Ja z nim współpracuje od listopada i w tym czasie poprawiłem swój pb w półmaratonie o 12 minut, 10km o 3 minuty i 5 o ponad 1 minutę gdzie moim założeniem było głównie zmniejszenie wagi i bieganie zimą bez jakiegoś specjalnego ciśnienia na wyniki. W pierwszym miesiącu miałem w cenie spotkanie z fizjo który
@kuppaa: skoro celem jest jedynie ukończenie, to potrzeba tylko kondycji, wybiegaj ile trzeba i tyle. Darmowe plany wystarczą, choć nawet te nie są konieczne. Lepiej wydać na dobre buty.
@kuppaa: biegaj dwa razy w tygodniu po 10km, w każdy kolejny weekend biegaj zaliczaj long runa 13, 15, 17, 19, 21km Cztery tygodnie przed startem przebiegnij 25km, trzy tygodnie przed startem przebiegnij 30km lub 3 godziny biegu. Potem biegaj co 3 dni 10km.

Zaoszczędzone pieniądze, przeznacz na cel dobroczynny. Dzięki.
@kuppaa: jak plan to ukończenie maratonu to nie ma sensu na trenera, mówi to osoba, która ma trenera od 4 lat xD

Ja doszedłem do 2:50 w maratonie z gotowych planów treningowych z książek lub neta xD
@kuppaa: biegiem przez życie Skarżyńskiego i potem "bieganie metodą Danielsa". Ale w tej drugiej książce to już są plany od 48km tygodniowo.
Do tego jakaś wizyta lub dwie u jakiegoś fizjo na AWF.
Buty i tyle potrzebujesz.