Wpis z mikrobloga

#siatkowka hipotetyczna sytuacja, Polki awansują do final eight VNL z wysokiego miejsca - trafiają na kogoś w zasięgu (Japonia, Niemcy np.). Wystawiamy Wołosz ktora nie zagrała zandego z dwunastu meczów i dopiero dzisiaj zaczeła treningi czy lepiej z Wenerską która w sumie nas na te miejsce topowe zaprowadziła? Lavarini to trener z typowej włoskiej szkoły. Pasują mu małe zespoły oparte na 9-10 siatkarek i przy tym potrafi nimi zajebiście dobrze zarządzać.
  • 8
  • Odpowiedz
@vasos: Nie wierzę, że to piszę, ale wystawiamy Wenerską. Nigdy nie byłem fanem jej stylu rozegrania (zbyt dużo grania do prawego), ale sypacz potrzebuje czasu, żeby wkomponować się w zespół.

Ogólnie dołączenie do zespołu dla Aśki może być cholernie trudne.
  • Odpowiedz
  • 1
@groman43 wlasnie to jest zabawne że paradoksalnie zamienienie jej z Nowicką będzie proste, ale juz wkomponowanie do szóstki nie. Z drugiej jednak strony mamy do czynienia z luźno top3 rozgrywająca świata o ktorą się zabijają pewnie w kuluarach bogacze z włoch i turcji. Lavariniego pewnie leciutko boli głowa z rana i musi brać ibuprom czy inny apap, ale to jest ból głowy którego u Pań w moim skromnym dwudziestoparoletnim życiu nie pamiętam
  • Odpowiedz
@vasos: Na środku i przyjęciu przy braku kontuzji też mógłby mieć bół głowy, bo doszłaby Centka, Alagierska i Witkowska, a na przyjęciu Górecka.
  • Odpowiedz
  • 0
@Fuzuyaku ooo wlasnie
mało się mówi a na mnie ogromne wrazenie robi Jurczyk. Atakuje moze prosto, w jednym tempie. Serwis i blok tez bez rewelacji ale wzgledem Alagierskiej i Witkowskiej ja nie widzę żadnej roznicy a nawet wiekszy spokoj i rozwagę. Przy Korneluk ktora blokuje jak szalona to taka równoważąca środkowa jest w cenie
  • Odpowiedz
@vasos:

A) Lavarinii w final eight VNL gra Wenerska, Wołosz w PL bo nie chciał jej zabrać - przegrywamy pierwszy mecz odpadamy. W PL awantura i imba - miał zdrową Wołosz to nie grał - co za głupi trener.
B) Lavarinii w final eight VNL gra zdrową Wołosz, Wenerska klaszcze w kwadracie - przegrywamy pierwszy mecz odpadamy. W PL awantura i imba - dobrze szło z Wenerska po co mieszał i
  • Odpowiedz