Wpis z mikrobloga

414 293 + 31 = 414 324

Miało być dzisiaj ciut więcej km ale po wczoraj okazało się, że mam flaka z przodu. No to szybka akcja wymiana i jedziemy. 28 km, czuje, że powietrze zeszło xD Stanąłem, dopompowałem i dojechałem do mieszkania. xD Jak tak liczę to teraz będzie szła czwarta dętka na przód w tym miesiącu. xD Jutro i tak oddaje rower do serwisu na wymianę łańcucha to może coś znajdą bo ja się dziś przyglądałem i poza mini dziurką w dętce nic nie znalazłem w oponie czy obręczy. No i plan by zrealizować założony cel miesięczny chyba runął właśnie. ;(

#rowerowyrownik

Skrypt | Statystyki
Pobierz
źródło: 31
  • 4
zwarta dętka na przód w tym miesiącu.


@bb-8: jak wy to robicie? ja miałem 4 dętki jak miałem kolca w oponie i nie wyjąłem go. Po wyjęciu - zero kapci od.... nie wiem kiedy. Nawet nie chce mi się wozić za często ze sobą zestawu naprawczego. Nawet dzieci mi nie łapią kapci tak jak inni w ich klubie.
Może dbam o ciśnienie? na szosie przynajmniej raz w tygodniu sprawdzam czy jest
@jagodowy_krol: nie wiem, tl:dr

4.06.2023 - pierwszy flak z tyłu
5.06.2023 - wymiana dętki z przodu i z tyłu w seriwsie, szlifowanie otworów by wentyl av przeszedł w obu obręczach
18.06.2023 - znowu flak z przodu
26.06.2023 - znowu flak z przodu wymiana, i na 28 km dziś znowu brak powietrza xD

i od wymiany w serwisie z tyłu spokój a z przodu co chwilę historia jakaś
@bb-8 czasem życie jest gnidą. Na początku sezonu po 1,2kkm poszło mi w ciągu tygodnia czy dwóch 5 dętek. Doktorat z tego prawie napisałem. Raz tylko kolec w oponie znalazlem. I po prostu przestały. xd