Wpis z mikrobloga

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że już 28.06 otrzymamy dwie nowe, ekscytujące odmiany konopi: Pink Kush i Delahaze.
Podobno nowa jakość produktu. Z tego co się dowiedziałem to Kanada hodowała ten rzut, a oni jak na medyczną marihuanę to topowa jakość. Zrobiłem małe podsumowanie tych odmian i wyjaśniłem jak wystawić receptę na nie.

Porównanie odmian: Pink Kush i Delahaze kontra La Confidential i Ghost Train Haze – którą odmianę wybrać?

Pink Kush to indyka dominująca hybryda, która zachwyca swoim różowym odcieniem liści i intensywnym aromatem. Jej silne efekty relaksacyjne i uspokajające sprawiają, że jest doskonała dla osób poszukujących chwili odprężenia i wyciszenia.

DelaHaze to natomiast sativa dominująca odmiana, znana z pobudzających właściwości. Jej energetyzujący efekt daje wyjątkowy zastrzyk energii i pozytywnego nastroju.

#narkotykizawszespoko #wykopjointclub #marihuana #thc #cbd #medycznamarihuana #medycyna
Dyspenseria - Mamy ogromną przyjemność poinformować, że już 28.06 otrzymamy dwie nowe...

źródło: NOWE ODMIANY (2)

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@Dyspenseria: kiedy w aptekach? bo póki co aurory ni huhuhu i podobno jest problem z uzyskanie certyfikacji czy uj wie czego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a nie, cofam. właśnie zobaczyłem, że były dostawy niedawno i wszystkie apteki mają na full
  • Odpowiedz