Wpis z mikrobloga

#samochody #motoryzacja #dacia #duster
Odbierałem auto dla żony, nowa Dacia Duster, wszystko pięknie ale w dzień odbioru auta telefon: "auto ma wadliwe lusterka, nie zauważyliśmy tego wcześniej, czy czeka Pan kilka miesięcy na wymianę czy odbiera tak jak jest i podjedzie na wymianę za jakiś czas jak otrzymamy lusterka?". Wada polega na zaciekach na lakierze (imo to oni #!$%@? coś podczas mycia bo nie wygląda to na wadę z jaką wypuściliby to z fabryki). No to mówię ok ale może w związku z tymi niedogodnościami możemy liczyć na jakąś rekompensatę? Akurat chcielibyśmy zamówić matę do bagażnika.. Dzisiaj otrzymuję maila, że przyznali mi 30zł (!) rabatu na matę. Poważne podejście Dacii po zaliczeniu wtopy, już nie jestem #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dominias - #samochody #motoryzacja #dacia #duster
Odbierałem auto dla żony, nowa Daci...

źródło: Screenshot_1

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
@Dominias Ale wpisałeś w umowę, że jeszcze Ci lusterka mają wymienić czy nie? Jak ja odbierałem auto z uszkodzoną uszczelką, to od razu wpisałem w umowę adnotację o późniejszej wymianie uszczelki. I po miesiącu uszczelki zostały wymienione.
  • Odpowiedz
@Dominias byku, tak to wyglada. Kupiłem nowe volvo, kilka rzeczy wadliwych, jedne mniej drugie bardziej poważne. Po 3 serwisach nie zrobili nic. Więcej nowego auta nie kupie, następnym razem biorę świeża używkę, przynajmniej bede mógł sprawdzić co i jak przed zakupem
  • Odpowiedz
@Dominias: widzę że Renault jak zawsze w formie. Mi sprzedali z wadliwą skrzynią Sandero III - nowe więc nie ma szans takich rzeczy przetestować.

W końcu się pozbyłem tego samochodu i nigdy więcej nic od nich nie kupię.

O takie atrakcje miałem podczas jazdy:

https://youtube.com/shorts/GocTb4X4W7k?feature=share

A tu można poczytać:

https://francuskie.pl/nowa-dacia-sandero-1-0-lpg-halasujaca-skrzynia-biegow-w-nowym-samochodzie/
  • Odpowiedz
  • 15
@wbrewprawdzie: tak jest w umowie wszystko wpisane.
@trololo55 auto dla żony więc wiesz, jej się podoba (nawet według mnie wygląda spoko jak na Dacię) i jest ekonomiczne, chociaż i tak 100k trzeba było położyć, ale w tej kwocie większego auta z podtlenkiem gazotu nie znajdziesz a to było must have przy jej dojazdach do roboty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@szczurek_87 na razie nakulała 1100km i na nic
Dominias - @wbrewprawdzie: tak jest w umowie wszystko wpisane.
@trololo55 auto dla żo...

źródło: 353046125_6542648459108051_469171091467782838_n

Pobierz
  • Odpowiedz
@Dominias: o to ten silnik miałem i tą skrzynię 6... Na dobre wyć zaczęło gdzieś po 3000 km. Zaczęło się przy 600 km przebiegu.

Ten 1.0 jest na luzie. Turbo robi robotę - Sandero szło jak kuna z tym silniczkiem. XD

Szkoda tylko że tak mnie wyje**li z tą skrzynią. Zamiast wymienić to woleli stracić klienta. XD

No i szkoda mi tylko że straciłem LPG bo to był spory atut.
  • Odpowiedz
zaproponowałem, żeby dali matę i będzie ok - zaproponowali 30zł rabatu, odpisałem im, że sobie kupię na Allegro w takim wypadku :)


@Dominias: Te ich maty i dywaniki są gówno warte. Ja dostałem gratis dywaniki gumowe bez otworów na kołki mocujące od strony kierwcy przez co zawijały mi się pod pedały. Kup matę z razew-plastu(tylko tą gumową, a nie tańszną plastikową) i dywaniki pro-line z frogumu i będziesz zadowolony.

Co do
  • Odpowiedz