Wpis z mikrobloga

Złożyłem wniosek o przeniesienie numeru z Vectry do Nju. Minęło już 14 dni od czasu podpisania umowy. Otrzymałem numer tymczasowy z którego jeszcze nie korzystałem. Nadal mam aktywny numer w Vectrze i ma zostać przeniesiony z końcem tego miesiąca (jest 26, a ma zostać przeniesiony chyba 30). W Nju mam abonament, umowa na czas nieokreślony, pierwsze trzy miesiące za darmo.
Pytanie: Czy mogę jeszcze zrezygnować z przeniesienia numeru do Nju i zostać w Vectrze?

#telefony #operatorzykomorkowi #vectra #njumobile #play #orange #telefoniakomorkowa #operator #abonament #sim #gsm #umowa #telekomunikacja #pytanie #pytaniedoeksperta
#smartfon #telefon
  • 3
@saczuser musisz pytać w Vectrze. Przenoszenie numeru to jest dość skomplikowana wirtualna procedura. Moim zdaniem zawsze operator dawca wykonuje ostatni krok na samym końcu, czyli jeszcze Vectra tego nie zrobiła i możesz się wycofać.

ALE: jak masz jakąkolwiek umowę z nju, to zostaniesz z nią i tym numerem tymczasowym. Nie wiem, na czym polega ta twoja umowa na czas nieokreślony i jak możesz ją wypowiedzieć.

ZATEM: szybko zgłoś się w Vectrze i
  • 0
@m4rio: Tak, czytałem to, ale dzięki. Zastanawiałem się czy sam fakt posiadania tymczasowego numeru już mnie mimo wszystko blokuje, choć wydawało się to raczej jednoznaczne, że nie.