Wpis z mikrobloga

#kononowicz
Ej dobra, jeśli teraz tak wychodzi, że rzeczywiście mogło być coś dolewane i Dryblas mógł spowodować tą śmierć to czemu go nie wezma na #!$%@? przesluchanie, mysle ze taka osoba jak on gubic sie dosyc bedzie jak cholera. No chyba ze bylo ale nie wiem, takie nocne przemyslenie mnie naszlo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 17
@DojadeWas: Chłop nie jest kumaty w pełni, a na pewno nie normalny o to mi chodzi. Myślę, że ci dobrzy kryminalni jeśli takich mają, na spokojnie zadadzą tak pytania, że będzie widać. Nie wspomnę zresztą o tym jak traktują nie raz, za o wiele mniejsze rzeczy jak maja kaprys ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@DojadeWas: Zreszta no proszę cię, są zapiski itp. jak on mu wciska ten alkohol, dobrze o tym wie ze ludzie to wiedza i to nie zginie i ze to on mu proponowal, a i tak wciska kity ze to gowno prawda. Chlop #!$%@? lokowanie produktu w oswiadczeniu, on nie poradzi jak zaczna go cisnac.
@DojadeWas: Wiesz teraz widziałem u konopa, że leszek sie wypowiadal ze dolewali mu niby rozpuch i leszkowi oficjalnie wyszlo w szpitalu zatrucie. Badz co badz jednak jesli to prawda to kazdemu tam to cos powie, a jesli na sekcji zwlok wyjdzie rowniez to co leszkowi to sprawa bedzie prosta + do tego pewnie trzepanie wiadomosci kont, zapiski live no z tego mysle bardzo duzo mozna by zlaczyc. Leszka wgl jak wezma
@DojadeWas: Nie takie rzeczy juz sie #!$%@? i jesli rzeczywiscie bylo dolewane bo tego nie wiem wiec nie mowie ze 100% tak bylo, to na pewno to wyjdzie szczegolnie przy takiej osobie jak Dryblas.
@kestar: no i co, że są shoty jak mu polewa? Co ludzie wiedzą Jacy ludzie? Wiesz coś? To dlaczego jeszcze nie zgłosiłeś się na policję?XD I co ci "dobrzy" kryminalni mają zrobić? Posadzić go na odwróconym krześle na godzinkę? Zamknąć do szafy pancernej az zacznie mu brakować powietrza? Czy ściągnąć śledczych szkolonych w Quantico, żeby błyskotliwą salwą pytań zapędzili gagatka w kozi róg? Następny się CSI Miami naoglądał XD Nie ma
@Minister_Braku_Kultury: Mordo ja pisze sobie tylko przemyslenia swoje, po to sa tagi wpisy zeby rozmawiac nie? Napisalem wyzej ze nic nie mowie 100%, ale no #!$%@? nie zyje tam tez nie interesowalem sie dlugi okres uniwersum juz, a mowie tylko, ze no slysze iz rzekomo leszek mowil ze dolewali tam mu wyszlo ze otruty byl, zobaczymy co tez sekcja pokaze. A co do tych "dobrych" kryminalnych to wylacznie chodzilo mi o
Wiesz teraz widziałem u konopa, że leszek sie wypowiadal ze dolewali mu niby rozpuch i leszkowi oficjalnie wyszlo w szpitalu zatrucie.


@kestar: XDDDDD Ile Ty masz lat? 12? Konop już jednego pomówił o pedofilę, że mu nogi chcieli połamać. Pozew za to ponoć dostał. Widać teraz chce dostać następny. Co kto lubi.
@Minister_Braku_Kultury: 20 w sierpniu, ale nie zyje juz tak internetem. #!$%@? no sorry, widzialem tez nie raz ze wiekszosc wpisow ze o konop forma konop dobrze gada to tamto, a po tamtej akcji mysle no ze chyba juz nie chce sobie robic problemow XD
@kestar: bo podczas rozmowy z WSW Leszke powiedział, że "major PODOBNO miał dolewamy rozpuch" do alko i tak narodziła się legenda. Później próbowali to potwierdzić eksperymentem, że po dodaniu wody i rozpuchu do spirytusu ten robi się mętny bo na nagraniu widać, że major ma w szklance mętny płyn ale też nikt nie wziął pod uwagę, że chlali bimber, który jeśli jest słabo zdestylowany to też ma taki odcień. Ot cały
@ContentMarketingExpert: Gitara rozumiem, tak jak mowie jak mam czas to siedze na wypoku itp. ale robota teraz i swoje sprawy to potem zobacze cos na mainie i juz sie gubie. Ogolnie to juz wczesniej pisalem na wpisie jednym, ze wedlug mnie wlasnie #!$%@? a nie rozpuszczalnik a jak juz to lewy alkohol po taniosci
@kestar: wykop zawsze będzie propsowal konopa tak długo jak ten będzie jechał po ludziach tutaj nielubianych. Jak ogólnie uważam też, że poziom jego materiałów się podniósł i śmiesznie jedzie po różnych przychlastach, tak us17 jest trudnym tematem i mozna się łatwo sparzyc. Najnowszego odcinka jeszcze nie widzialem, ale w poprzednim dziękował jakimś tam typom za informację o szkolnej - jednego nie znam ale drugiego kojarzę jako fana mlecznego gówna, więc informacje
@kestar: sorry. Za szybko się odpalam. Takie teorie krążą właśnie przez takich idiotów jak konopi. I jak widać zataczają coraz szersze kręgi. WSW nic nie wyjaśnił, nie uzyskał ani jednej konkretnej Informacji od tego Leszka. Chłopa mógł boleć brzuch bo się zatruł kiełbasą albo dostał zapalenia wyrostka czy cokolwiek innego. Suchodolski byl zniszczony zyciem, chociaż dobrze się trzymał jak na 3 dekady nałogowego wąchania rozpuszczalnika. I z dużą dozą prawdopodobieństwa zabił