Wpis z mikrobloga

@Koniasz: Grooveer to ofiara tego donosiciela Lukardio. On zawsze mówił, że jest za Ukrainą. To nie pasowało tej różowo włosej paskudzie i wyskrobała list z prośbą o bana dla niego do Białka. Grooveer to ofiara tagowych onuc, najwieksza porażka wizerunkowa moderacji wykop.pl.
@Aquamen: donosić to można na swoich
A gości którzy wspierają kacapska narrację czy k0nfederuską (często to tożsame rzeczy) to obowiązek i przyjemność
Ergo @Lukardio robi dobra robotę. Oby jak najwiecej takich.
Takie wlasnie akcje pogrążyły sqrwiela sykulskiego xd świetna to była akcja nie zapomnę jej nigdy
Naród jest czujny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
: @NLatifundium dziekuje za sowa uznania, wkroczyłem do działania bo mnie brzydziło co się działo na tagu od listopada gdzie apogeum onucyzmu nastąpiło w lutym i marcu, dopiero tak od tygodnia, widać duża poprawę, bo sporo onuc ma bany albo przestało się udzielać na tagu.

@Aquamen robiłem to żeby na tagu był spokój i merytoryczna dyskusja a wasze działania sprawiały że nie dało sie tego tagu czytać
@Aquamen: współczuję jeszcze bardziej jeśli to co piszesz, piszesz na serio z serca z przekonania, a nie „z innych przyczyn” :)
Jeśli to pierwsze to mam nadzieję, że kiedyś to zrozumiesz mordeczko
Z fartem