Wpis z mikrobloga

@JAn2: No może dlatego, że nie jesteś sobie w stanie wyobrazić, ze w Ukrainie jest wojna, więc komunikacja sama w sobie z państwem, które jest ofiarą wojny, czyli w tym przypadku Ukrainy może być utrudniony. Twój opublikowany fragment i tak nie jest w całości wybrałeś tylko część jego przemówienia by pasowało pod teze antypisowską, gdzie całe przemówienie było o komunikacji z prezydentem Zełeńskim, wiec dobrze Duda powiedział, że mają specjalną łączność,
@Czloneknarodu: oh oh ależ jesteśmy poważni. Pan Prezydent nie mówił o telefonie, ale o telefonie satelitarnym, a to już technologia jutra. Trzeba być poważnymi żeby czasem nie wyszedł przekaz anty-PiS, bo jak tak można, oni tylko zrobili z Polski partyjny kurnik więc zasługują na wyłącznie poważne i merytoryczne traktowanie na portalu ze śmiesznymi obrazkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
czyli tak ci sie źle teraz żyje? Głodzą cie te pisiory? A jednak masz energie na krytykowanie rządu, więc cos sie chyba te pisiory nie starają w glodzeniu ciebie, co nie?


@Czloneknarodu: a nie no całkowita racja, mam co włożyć do ryja co wypełnia moje wszystkie oczekiwania co do własnej egzystencji oraz kształtu mojego kraju. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Takie argumenty z podręcznika homosovieticusa to może i
@Wap30: Homo sovieticus to człowiek radziecki, czyli osoba wychowana w komuniźmie. Z nas dwóch to ty właśnie takiej mentalności oczekujesz w swojej argumentacji, a teraz jeszcze ją potwierdzasz udawaniem nieświadomości. Bardzo kiepsko ci to wychodzi. Chyba czas wyjechać do chin, lub korei płn, bo tam się odnajdziesz w swoim komuniźmie, którego tak pragniesz