Wpis z mikrobloga

Eh #!$%@? wygrać w genetycznej loterii metabolizmu, bo do ok. 28-29 roku życia mogłem jeść co i kiedy chce, pić browary w dowolnych ilościach i ani razu w życiu nie byłem na siłowni ani nie uprawiałem żadnego sportu, a waga przy 180cm nie przekraczała 70-72kg xd (nawet w pandemii jak podczas lockdownu przytyłem 5kg to jak zacząłem wychodzić z domu + wieczorami pić piwko lub dwa to te 5kg spadło samo w miesiąc xd), a teraz dobijam do 31lvl i robi się bebzonik, waga idzie na rekord, a motywacji do ćwiczeń mniej niż 0 :( jak żyć
#gownowpis #mikrokoksy
  • 8
@Lefty: ja ostatnie kilka lat mialem parametry prawie jak Ty - miedzy 70-72 kg wagi przy 181 wzrostu. W zeszlym roku mialem serie kontuzji, przez ostatnie 10 miesiecy nie moglem nic trenowac bo zrastanie + operacje. Dodatkowo nie zmienilem za bardzo nawykow zywieniowych wiec jadlem w opor xD. Dwa tygodnie temu waga dobila do 92 kg, stwierdzilem ze pora sie ogarnac, juz 86 xD. Btw. 34 lvl here.
@Lefty: ja zaczalem dlugie marsze, bo lubie (nie moge nic robic jeszcze jakis czas gorna polowa ciala),. Lubie tez jesc, wiec dla mnie opcja na redukcje sa tylko cwiczenia xD. Widzisz ja za to nie moge sie doczekac kiedy bede mogl wrocic na silke i rower.